Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért zavar ennyire? :S

Figyelt kérdés
Valamiért nagyon zavar a mostani párom előző párkapcsolatai. Soha egyik barátomnál sem zavart. Nem is érdekelt soha, pedig mindegyik barátomnak tudom az előző kapcsolatait. Az volt a lényeg Nekem, hogy Velem van. Nála még is másképp van. Ő őszintén elmondta, hogy milyen kapcsolatai voltak, és kissé zavar. 16 évesen egy 24 éves lánnyal járt, akinek már volt egy gyereke, 17 évesen pedig egy 28 évessel, aki meg elvált. 14-15 évesen se volt márképp a helyzet. Mindig sokkal idősebb barátnői voltak. Aztán összejött egy 16 évessel. Azt csak mindig szivatta. Mindig beszólogatott neki meg ehhez hasonlók. Utána jöttem én. Egyidősek vagyunk. (18, 4 hónappal Ő az idősebb.) Velem nagyon jól bánik. Nagyon szeretjük egymást, de még is...valamiért zavar, hogy ilyen idős barátnői voltak. Könyörgöm, egy olyan nővel összejönni 16-17 évesen akinek már van egy gyereke??? Ha egyszer valaki összetud szedni ilyen idős nőket, szószerint gyerekként, akkor mért akar engem? Aki fiatalabb Nála. (sokkal nem, de akkor is fiatalabb vagyok) Nem értem saját magam. Mért zavar? Soha nem zavart egyiknél sem :(
2010. jún. 24. 14:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

BASSZUSSSSSSS

most tényleg a helyesíráson kell lovagolni? nem az volt a kérdés, hogy mért baj az, ha nem tudok helyesen írni, hanem más. Az, meg a mai netes világban már annyira nem divat, hogy helyesen írsz, mivel a szlengek, és egyéb ostoba rövidítések a hibák. bevallom engem is nagyon zavar, hisz ha magyarok vagyunk, akkor beszéljünk, írjunk magyarul, de soha nem szólok le senkit azért, mert vét 1-2 hibát. Sajnálni kell az ilyet inkább, hogy az iskolában nem volt ott helyesírási órákon, és nyelvtanon!!!

ennyiiiiiii

a második 05-ös voltam!!!!

2010. jún. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Nem szorulok senkinek a sajnálatára :) Ja, és nem vagyok magyar. Német vagyok.
2010. jún. 24. 15:39
 13/15 A kérdező kommentje:

Már ide sem érdemes feljönni. Tiszta bunkók itt is az emberek. Maradjunk annyiban, hogy látszik magyarok vagytok. Magyarok szintje a béka feneke alatt van. Csak piszkálni, leszólni, lenézni tudják a másikat. Hallottátok már ezt a viccet? :)


Pokolban vezeti a Fő ördög az ördögtanoncot. Elsétálnak egy üst mellett amiben emberek vannak. Az üst mellett pedig egy ördög áll.

- Ebben az üstben kik vannak és mért áll az üst mellett egy ördög? - Kérdezte az ördögtanonc.

- Amerikaiak, és azért áll mellette az ördög, hogy ne tudjanak kimászni. Ha valamelyik kiakar mászni az ördög rácsap egyet. - Válaszolta a Fő ördög

Mennek tovább. Megint látnak egy üstöt. Az üst mellett szintén áll egy ördög. Az ördögtanonc megint megkérdezi:

- Ebben kik vannak?

- Németek! - Válaszolta a Fő ördög

Mennek tovább. Megint látnak egy üstöt, de az üst mellett nem áll senki. Az ördögtanonc kérdezi:

- Ebben kik vannak?

- Magyarok! - Válaszolta komolyan a Fő ördög

- Itt mért nem áll egy ördög sem, aki lecsapja az embereket, ha kiakarnak mászni? - Érdeklődve kérdezte a tanonc.

A Fő ördög nevetve így szól:

- Ide nem kell ördög! Ezek egymást húzzák vissza a sz@rba

2010. jún. 24. 16:05
 14/15 anonim ***** válasza:
én nem megbántani akartalak, hanem éppen védeni, hogy tök mindegy, hogy hogyan írod a szavakat. bocsi, ha ez így jött le. a problémád fontosabb, mint a helyesírás. bocsi tényleg
2010. jún. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Miért mondod hogy német vagy, ha van benned magyar vér? Ha nincs akkor elnézést, inkább rátérek a válaszra. Szerintem nem azért zavar, mert a barátod nálad jóval idősebb nőkkel is járt előtted. Inkább azért, mert nagyon szereted őt. Gondolj csak bele: Ha vele egyidősekkel járt volna, de manapság is találkozgatna, beszélne velük, az nem zavarna? Szerintem valószínűleg féltékenykednél emiatt eleget, inkább örülj hogy azokkal a nőkkel nem szokott találkozni. (Ha nem szokott találkozni. Ha igen akkor nem tudom hogy tudod majd kiverni a fejedből, mindenesetre sok szerencsét) Ez a vicc pedig számomra elég rossz érzés, mert most, hogy belegondolok, tényleg sokunknál így van.


15/f

2010. jún. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!