Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért zavar ennyire? :S

Figyelt kérdés
Valamiért nagyon zavar a mostani párom előző párkapcsolatai. Soha egyik barátomnál sem zavart. Nem is érdekelt soha, pedig mindegyik barátomnak tudom az előző kapcsolatait. Az volt a lényeg Nekem, hogy Velem van. Nála még is másképp van. Ő őszintén elmondta, hogy milyen kapcsolatai voltak, és kissé zavar. 16 évesen egy 24 éves lánnyal járt, akinek már volt egy gyereke, 17 évesen pedig egy 28 évessel, aki meg elvált. 14-15 évesen se volt márképp a helyzet. Mindig sokkal idősebb barátnői voltak. Aztán összejött egy 16 évessel. Azt csak mindig szivatta. Mindig beszólogatott neki meg ehhez hasonlók. Utána jöttem én. Egyidősek vagyunk. (18, 4 hónappal Ő az idősebb.) Velem nagyon jól bánik. Nagyon szeretjük egymást, de még is...valamiért zavar, hogy ilyen idős barátnői voltak. Könyörgöm, egy olyan nővel összejönni 16-17 évesen akinek már van egy gyereke??? Ha egyszer valaki összetud szedni ilyen idős nőket, szószerint gyerekként, akkor mért akar engem? Aki fiatalabb Nála. (sokkal nem, de akkor is fiatalabb vagyok) Nem értem saját magam. Mért zavar? Soha nem zavart egyiknél sem :(
2010. jún. 24. 14:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ne zavarjon.
2010. jún. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Jóóó :D Köszi :D Nem megy az olyan könnyen :)
2010. jún. 24. 15:00
 3/15 anonim ***** válasza:

Lehet hogy azért, mert nem tudod leírni a 'miért' kérdőszót.

Fuss be a Libribe, és vásárold meg a Kis Magyar Nyelvtan legújabb kiadását, és minden problémád szerte foszlik.

2010. jún. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

15:01

Kedves válaszoló. A következő szót "szerte foszlik" a következőképpen írják helyesen: "szertefoszlik".


Kérdésíró! Ne foglalkozz a múltjával, amikor te a jövőben tervezed vele a kapcsolatot! Hidd el, ha nem törődsz azzal, hogy mit csinált, akkor nem lesz annyi gondod! :D

2010. jún. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
engem sem zavart egy pasim multja sem pedig nagy nőcsábász volt mind a 2. a mostani párom aki a férjem is már az "ö multja"engem is zavar.talán mert őt szinte már betegesen szeretem az elődeit meg annyira nem.nem tudom én sem mással magyarázni magamnak sem neki:S
2010. jún. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
A kérdésedre meg is adtad a válaszaidat, hogy azért zavar, mert eddig idős elvileg érett nőkkel volt együtt, és furcsa számodra a változás, hogy vele egyidőssel azaz veled van. de a szerelem csodákra képes, és látod?nálatok is sikerült. Ne idegesítsd magad ezen, ne örlődj rajta, hiszen Te győztél, mert megfogtad a pasit, és nem egy idős csaj kellett neki, hanem te! ez dicsőség! Te lehet pont olyan vagy aki nagyon éretten viselkedik, gondolkozik, cselekszik, és ezért sem kell neki idősebb. Ezzel szerintem semmi gond nincs. én tényleg azt javasolnám, hogy ne aggódj emiatt, és próbálj minnél boldogabb lenni vele. Sok sikert nektek
2010. jún. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Milyért? Milyért? Milyért? Milyért? Milyért? Milyért?

Tessék. Msnen megszoktam ezt a 'miér'-et, de lényegtelen, hogy kurwára nem az volt a kérés, hogy az írásomat kritizáld. Majd ha erre kérlek, akkor írhatod. Oké? A kérdésre kellett volna válaszolnod nem pedig beszólni. Ha másra nem vagy képes, akkor menj ki az utcára szellőzni egyet. Kissé idegesítő már, hogy a sok unatkozó senkiházi itt szórakoztatja magát.

2010. jún. 24. 15:08
 8/15 A kérdező kommentje:
Az előző kommentem a 15:01-nek szólt. Mielőtt valaki magára veszi :)
2010. jún. 24. 15:09
 9/15 A kérdező kommentje:
15:04-nek és a két 15:05-nek köszönöm szépen. :)
2010. jún. 24. 15:11
 10/15 anonim ***** válasza:
Képes voltál leírni ennyiszer hogy milyért? Anyám, ez hihetetlen. Egy helyesírási szótárt tényleg hasznos lenne böngészni, hogy ne égesd már magad agyba főbe. Nem itt, mert itt ki nem szarja le, de ha megírsz egy fontosabb magán levelet, és abban is ilyeneket csinálsz, hát az kiábrándító.
2010. jún. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!