Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan felejtsem el az EX-emet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el az EX-emet?

Figyelt kérdés

15/L vagyok és már viszonylag túl vagyok a srácon, mert például már nem jönnék vele újra össze, tehát ilyen szempontból már nem érdekel. DE érdekel ami vele kapcsolatos

Az MSN-n ma láttam, hogy az új profilképén egy csajjal van, a facebook-ját szinte naponta lecsekkingelem ( persze csak azért, hogy netán új képeket tett volna fel magáról vagy vmi csajok irtak-e neki kommentet ), és nem pozitiv érdeklődésről van szó

Inkább olyan gyűlöletkeltő minden ami vele kapcsolatos és bár nem szép dolog, hogy ilyesmit érzek, de sosem érzek boldogságot, ha például facebook-on látom, frusztrál a tény, hogy még mindig milyen jól néz ki s hogy talán van bnője, stb.


Ezen hogyan tegyem túl magam ? Nem akarok új barátot, mert most nincs időm pasizásra, viszont nagyot csalódnék magamban, ha fiú nélkül nem sikerülne túltenni magamat ilyesmin


2010. jún. 24. 13:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Aki nem dolgozik egyen meszet! Puculd a burgonyát!
2010. jún. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne gondolj rá többet.
2010. jún. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nehéz ügy...fúiú nélkül szerintem nem is fogsz túl lenni rajta teljesen. én is így vagyok, csak én fiú vagyok. Azt ajánlom keresgélj és ha találsz olyan fiút akit TÉNYLEG szeretni tudsz, vágj bele:) és az segíteni fog.
2010. jún. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
hát... figyelj... hány hónapig jártatok? hány éves a srác? ezek többet segítenek, mint gondolnád...
2010. jún. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!