Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Még mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Még mindig szeretem.

Figyelt kérdés

2hónapig voltunk együtt a barátommal.

Párszor veszekedtünk és ez miatt szakított velem.

Megegyeztünk abban hogy barátok leszünk és így minden nap beszélünk pár napja viszont azt mondta hogy még mindig nagyon szeret és hogy nem bír elfelejteni de rájött hogy nem is akar =/

És az a helyzet hogy én is nagyon szeretem még mindig nem tudom elfelejteni és szombaton találkozunk..szerintetek hogy viselkedjek vagy mit mondjak neki??


2010. jún. 24. 11:29
 1/4 anonim ***** válasza:
gondolom csak arra kelettél volna neki és megunt várni és szakitott mert nem sikerült megdugnia de inkább ne legyen igy / de ha szeret és látod rajta h komolyan gondolja akkor éljetek boldogan hanem akkor felejtsd el lépj tovább ezermilio pasi van
2010. jún. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Add önmagad, és a továbbiakban figyeljetek oda egymásra, ennek még van esélye :):)
2010. jún. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Velem is volt hasonló...se veled se nélküled sztori

Mi is két hónapig együtt voltunk egyet külön utána megint összejöttünk...és minden kis hülyeség miatt szakított velem...pedig nagyon szeretett (állítólag)

De az ilyennek semmi értelme sincs!

Nagyon fájt, de pontot kellett tennünk a kapcsoltunk végére!

Neked is ezt tanácsolom!

2010. jún. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2010. jún. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!