Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy legyek elérhetetlen?

Figyelt kérdés

Ritkán tudunk együtt lenni, 2-3 hetente, és én ilyenkor már őrülten vágyom rá, és persze, hogy bennevagyok a szex-ben. De, a legtöbb férfi szereti, ha küzdhet, teperhet. Hogy tudnék mégis valahogy elérhetetlen lenni?


Hétköznep 2-3x találkozunk, de akkor esély sincs semmire. Legyek vele hűvösebb? Legyek elutasító?


Nem vagyok egy megjátszós típus sajnos, nem tudok trükközni.

29L


2010. jún. 24. 08:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A trükkös és megjátszós nőkön úgy is észrevenni ezt a szándékot. Ez az őszinteség hiánya úgy is feltűnik.

Küzdeni és teperni szerető férfiakat a birkózóválogatottban ismerek, szinte mindegyik ilyen.

2010. jún. 24. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Csald meg!
2010. jún. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
46%
Ne válaszolj a levelekre, e-mailre, smsre és ne vedd fel a telefont.
2010. jún. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az ilyen idióta női trükköknek rendszeresen sértődés vagy szakítás a vége.

Mikor értitek már meg, hogy nekünk az kell, hogy ha egy lány a miénk, akkor legyen is a miénk. A folytonos küzdelem egy idő után fárasztó, akkor inkább keresünk valakit, aki úgy látszik akarja is a dolgot.

2010. jún. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Elfelejtettem mondani, hogy ők nem nőkkel küzdenek, és nem nőket tepernek le.
2010. jún. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

És akkor még mi nők vagyunk a kiismerhetetlenek :D


Bezzeg, ha valakit megkaptok, és a tiétek, akkor ráuntok, és mentek a következő prédára. Na mindegy.

2010. jún. 24. 10:02
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintemmeg ijen hogy női meg férfi trükkök " elvárás" -ok hogy ki milyen legyen hogy viselkedjen butaság.

És mivan ha ő pont nem olyan aki annyira küzdeni teperni akar? Miért kell általánosítani mindig?

2010. jún. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az a gond,hogy nem írod le részletesebben,mi a pontos probléma?miért taliztok csak 2-3hetente?Az ő jóvoltából,vagy esetleg egy laza szerető vagy neki?esetleg nős?vagy távol lakik tőled?Miért?Mi az oka h ennyire ritkán vagytok együtt?Mert ha viszont ő szabályozza a dolgokat,s kedve kénye szerint használhat amikor éppen ráér,ez esetben utasítsd vissza hogy most éppen te vagy az aki nem ér rá.Bár ez a taktikázás,trükközés elég fárasztó hosszú távon.Vagy már te is olyan felnőtt Nő hogy kész tények elé állítsd.Vagy törődik veled többet,több időt szán rád,vagy menjen a fenébe.Ennyi.Nem elérhetetlennek kell lenni hanem kicsit magabiztosabbnak,hogy érezze hogy nem rángathat úgy ahogy kedve tartja.De ez csak az én véleményem.
2010. jún. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!