Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek elérhetetlen?

Figyelt kérdés
4hónapja vagyok együtt a párommal,sajnos ő nem szerelmes és kezd neki hiányozni továbbá elbizonytalanodott a kapcsolatban mert nem tetszik neki hogy nagyon erőszakos vagyok...taszítja.Megbeszéltük hogy változtatok és meglátjuk mi lesz.Minden megteszek neki ordít rólam hogy szeretem.Hogy érhetném el,hogy elkezdjen benne kialakulni a szerelem?
2011. ápr. 23. 23:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Hajaj ez nem lesz könnyű! a legfontosabb az egymás iránti bizalom, ha ez nincs meg, akkor meg fog szűnni a kapcsolat.

Szerintem próbálj kevésbé erőszakos lenni (jobb esetben attól lett ilyen. rosszabb esetben mást talált), és ha sok a gondja, próbálj vele beszélni és segíteni.

2011. ápr. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
kapcsold ki a mobilod, és zárkózz be a házba.
2011. ápr. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
legyél vele kedvesem érzékeltesd vele hogy te vagy a nő és magadban is tudatosítsd
2011. ápr. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Költözz el egy másik kontinensre :D
2011. ápr. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

legyél papucs!


elvégre fontos a kölcsönösség!

2011. ápr. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!