Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mással is volt, hogy egy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mással is volt, hogy egy egy csalódás után nem bírt enni?

Figyelt kérdés
barátommal nem szakítottunk még de olyanokat csinál mostanában ami kikészít megvádolt ,hogy megcsaltam,haverjaival volt városba mikor észrevett elkezdett bujkálni oda se jött és telefonba lekezelő velem.Ha valamit megbeszélünk megszegi állandó rettegésbe tart ,hogy ez micsoda...régebben egy kedves bújós srác volt most meg 1 év után már fel se ismerem.Ez mind nem is lenne akkora nagy baj hacsak lelkileg tenne tönkre hiszen tudom egyszer mindenki csalódik(vagy többször)de hogy lehet megakadályozni ,hogy testileg ne menjek tönkre?Folytonos görcs van a gyomromba ,hogy mért nem szeret már ,mit ronthattam el és mért engem hibáztat folyton mindenért...168 cm/50 kg vagyok és nem szeretnék fogyni már tovább de enni nem tudok nem megy le a torkomon csak néhány falat van esetleg valakinek valami ötlete aki már átélte ezt?
2010. jún. 24. 08:20
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy 4éves kapcsolatom, ebből 2 jó volt, aztán jött a rossz! Soha semmi nem jött össze neki az életben, mindig nyavajgott, a síránkozásait én hallgattam, és igen mindenért rajtam csattant minden, én voltam a hibás mindenért! Aztán meguntam szerettem, de elegem lett és bár én nem fogytam,mindig nagyon vékony voltam és a lényeg szakítottunk! Utána rossz volt persze, de nyugodt életem lett, megismertem egy másik srácot, aki már a vőlegényem és 4 hónap alatt 12 kilót híztam aminek más nem örülne, de én örülök, mert jól jött :)

Igazán annyit tudsz tenni, hogy eldöntöd, kell e neked egy olyan pár aki mindig csak fájdalmat okoz , megaláz és sz@rban sem néz? mert ennek semmi értelme így, hogy tönkre tett magad,nem lesz jobb hidd el ! Szakíts vele, lenyugszol és találsz majd egy olyan srácot, aki nem fog így bánni veled, aki mellett nyugodt lehetsz!

2010. jún. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen, én fél éve szakítottam vele, és most 167/41 vagyok..
2010. jún. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Anno volt egy lány, aki megcsalt. Elég csúnya szakitás lett belőle, ott hagytam természetesen, pedig nagyon szerettem.


5 teljes napig nem ettem, kivéve a tequilákhoz kapott citrom karikákat - abból viszont vagy 20at az 5 nap alatt... hát igen, nagyon keményen piáltam, barátaim szépen beosztották melyik nap ki jön el velem..

aztán elmúlt. Vicces, hogy most kérdezed, mert kb 1 hete (a történtek után 3 évvel) ő keresett meg, újra akarta volna kezdeni.. Úgy elküldtem, pillanatnyi gondolkodás és kétely nélkül, ahogyan azt kell :] pedig hogy ki voltam bukva miatta... de majd szépen helyrejön az, szakits és lépj tovább.

2010. jún. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az idegeség miatt nem tudsz enni.Az miatt görcsöl a gyomrod.Igazából ellene nem tudsz semmit tenni, mert pszichés.Majd elmúlik, ha oldódik a helyzetetek.
2010. jún. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is hasonló helyzetben vagyok mint te és tudom milyen rossz.Szerintem se lehet ellene mit tenni legalább is nekem nem sikerült,de nem bánnám ha vége lenne.Én 49kg-ról fogytam le 45-re lassan már az s-es nadrág is nagy lesz rám:S
2010. jún. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
az idö helyre hoz mindent...=)
2010. jún. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

szakíts vele mindenpp és rájössz hónapok mulva hogy nem érdemelt meg téged ez a srác....menj el a barátaiddal csinálj programokat....

énis nemrég szakitottm barátommal és most vagyok 50 kiló:S 170 centi vagyok.mgprobálok nem rá gondoloni, és én is a barátaimmal töltöm az időt...

2010. jún. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen előfordult 20 kg fogytam 19/L
2010. jún. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

"Megszoksz vagy megszöksz?"

Ebben az esetben az utóbbit tanácsolnám.

Mert a szerelmem nem arról szól hogy szenvedünk!!!

Ha nem vagy vele boldog AZONNAL hagyd ott!!

2010. jún. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!