Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek hiába van kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hiába van kapcsolatom mindig arra a lányra gondolok akivel nem jött össze?

Figyelt kérdés
Ez már vagy 2 hónapja így van és egyszerüen nem tudom kiverni a felyemből pedig azt szokták mondani hogyha van valakid akkor úgy simán elfelejtkezel a kudarcról.
2010. jún. 24. 08:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
34%
Ne a lányokat forgasd, a nyelvtan könyvet!
2010. jún. 24. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:

Úramisten az agyam eldobom.!!mi a fasz...nak irnak ilyen ba....ok már elnézést???Gondolok itt 08:19es válaszra, te meg kapcsold ki a gépet aztán kötögess anyukám, m gondoloooom h vagy már 40!


Szal neked viszont az tanácsolnám, h ez nem igy megy ugyanis ha van akit nem tudsz kiverni a fejedből azt nem is nagyon tudod, legalábbis nálam igy van , az h másik kapcsolatba menekülsz az nem jó neked sem , és neki sem:( idővel majd elfelejted, én is voltam már igy sajna:( elmúlik hidd el , lesz majd más aki megfog.

2010. jún. 24. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
08:31! Pedig te is belenézhetnél a nyelvtan könyvbe! Hol maradtak a mondatvégi és közbeni írásjelek?
2010. jún. 24. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
76%

Hagyjuk már ezt a helyesírás dolgot gyerekek!!!


Ki a f@szt érdekel, hogy milyen helyesírási hibákat vétenek az emberek, ha nem tudtok a kérdésre válaszolni mert nincs annyi eszetek, vagy tapasztalatotok, akkor inkább ne írjatok semmit!!!

2010. jún. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

köszönöm 09:12 :) nem kell foglalkozni az ilyen emberekkel, gondolhatod milyen személyisége lehet , itt éli ki magát.

pfff

2010. jún. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

9.12-es vok


amúgy kedves kérdező:


Az a helyzet, hogy túlzottan beleszerettél abba a lányba akivel nem jött össze és őt keresed más lányokban is, és a jelenlegiben ez nincs meg és ezért nem tudod elfelejteni illetve nem rá gondolni. Amíg nem fogadod el azt a tényt, hogy ő már nem lehet a tied , és más lányt kell keresned akit szintén szeretni tudsz majd de aki nyilván különbözik az elsőtől addig ez nem fog menni.

2010. jún. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"Úramisten az agyam eldobom.!!mi a fasz...nak irnak ilyen ba....ok már elnézést???Gondolok itt 08:19es válaszra, te meg kapcsold ki a gépet aztán kötögess anyukám, m gondoloooom h vagy már 40!"


Anyukám...? És Te hány éves vagy, már ne haragudj? Nem vagyok 40, de Te hogy mernél ilyet mondani egy 40 éves nőnek? Szemtől szembe. Te sem vagy különb. Ennyi erővel Te még tőlem is nagyobb barom lehetsz. :)

2010. jún. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
egy ilyen oldalon a tapasztalatnak "hangot" is kell adni, amit írott módon teszel, és ilyenkor alapelvárás lenne szerintem az írni tudás.
2010. jún. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szerintem szakits a mostani pároddal,ne hazzuttold őtet egy hamis kapcsolattal,szakits és mikor ugy érzed hogy jöhet az új akkor hajrá.Amugy elfelejteni még úgy tudhatod ha esetleg beszélsz a csajszival hogy miért is nem lehettetek együtt,és a pontos okot mondja meg még ha fáj is az neked,aztán idővel kivered őtet a fejedből.


Sok sikert!

2010. jún. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

h mit tegyél? ne hazudozz tovább se magadnak, se a lánynak, hanem szakítsd meg vele a kapcsolatot! mert az helyén való, hogyha nem kötődsz vkihez, és közben másra gondolsz?! egyáltalán nem!


most enekd a magányra van szükséged, mert egy ideig úgyssem tudsz majd mást szeretni!



és amúgy mióta vagy együtt ezzel a lánnyal??

2010. jún. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!