Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor mondjam el neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor mondjam el neki, hogy tetszik?

Figyelt kérdés

2 hete az egyik szórakozóhelyen (nem diszkóban) találkoztam egy lánnyal, aki rögtön 1. látásra megtetszett. A haver bemutatott neki, és megtudtam, hogy nincs barátja. Azóta 2x találkoztam vele ugyanazon szórakozóhelyen, és ahogy beszélgettem vele, úgy éreztem mintha neki is bejönnék, bár ez nem 100%. Mindenesetre egy ölelésig eljutottunk. Elég-e ennyi ismeretség, hogy elmondjam neki, mit érzek, vagy túl korai? A baj az, hogy elég sok fiú jár utána, tehát túl sokáig nem várhatok.

21/F


2010. jún. 24. 02:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
elhivod 1 kv-ra, és beszélgettek.. én pl. örülnék az ilyesminek. :)
2010. jún. 24. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
MOST!
2010. jún. 24. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Most!
2010. jún. 24. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
MOST!
2010. jún. 24. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
MOOOOOST!!!!
2010. jún. 24. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Minnél hamarabb kedvesen,aranyosan mert azt minden lány szereti!!!MOOOOOOOOOOOOSSST!!!!!!!!!!!!
2010. jún. 24. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hétfőn tizenegy órako'!
2010. jún. 24. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Most sajna nem megy, mert csak hétvégén van itthon, de igyekezni fogok. Köszi a válaszokat.
2010. jún. 24. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!