Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hódítsam meg? :S

Figyelt kérdés

Van egy srác. Úgyérzem szerelmes vagyok belé(kb 8 hónapja).Ő mások szerint nagyon csúnya, bevallom szerintem sem szép,de ennek ellenére imádom, nem érkel az sem, hogy kövér. Szerinte én egy nagyon csinos, szép, vonzó lány vagyok. Szóval a külsőségek letudva.

Imádunk hosszú órákat beszélgetni, alig várom, hogy találkozzunk.Szereti a személyiségemet, mondta többször is, hogy nem gondolta, hogy külsőre egy ilyen "pláza cica" lehet normális.

Amikor beszélgetünk, sokszor ilyen párkapcsolatos dolgok felé terelem a témát és szerintem már sokszor erősen utaltam rá, hogy akarok tőle többet is, mint barátság.

Neki kb 5 éve volt kapcsolata és úgy tudom, hogy b.nője sem volt azóta. Nem hiányzik neki egy lány az életéből?

Hogyan érhetném el, hogy közelebb kerüljünk egymáshoz? Akár még egy 'egyéjszakás' kalandot is bevállalnék vele, ha több tényleg nem lehet. De a barátságát sosem akarom elveszíteni, szóval konkrétan kezdeményezni nem merek :(


2010. jún. 23. 23:55
1 2
 11/11 anonim válasza:
A lényeg, hogy elhidd, hogy igenis van nála esélyed és hogy butaság tőle, ha nem akar tőled többet. Nem muszáj rögtön elmondani mi a helyzet. (az még meg is ijesztheti, hirtelen nemet mond, utána meg majd veri a fejét a falba) Ha viszont finoman testileg is közeledsz (pl megpuszilod az arcát, mikor mond valami aranyosat, vagy beszélgetés közben megsimogatod a kezét) előbb-utóbb, de inkább előbb kapcsolni fog és valószínűleg be is adja a derekát :) Ha tényleg ennyire jóbarátok vagytok, jól érzi magát veled, akkor az egyetlen ok, ami miatt visszautasíthat, az a korkülönbség. Ha viszont emiatt utasít vissza, és ezt meg is tudjátok beszélni, az nem teszi tönkre a barátságotokat. Ugyanez a helyzet, ha más értelmes indokot mond. De ha csak szimplán visszautasít, akkor tényleg előfordulhat, hogy tönkremegy a barátságotok. De akkor lehet nem is volt annyira jó barát. De felesleges ezen gondolkozni, mert ha nem teszel semmit, az felőrli a kapcsolatotokat, meg az idegeidet is, úgyhogy finoman, de lépni kell.
2010. jún. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!