Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hódítsam meg? :S

Figyelt kérdés

Van egy srác. Úgyérzem szerelmes vagyok belé(kb 8 hónapja).Ő mások szerint nagyon csúnya, bevallom szerintem sem szép,de ennek ellenére imádom, nem érkel az sem, hogy kövér. Szerinte én egy nagyon csinos, szép, vonzó lány vagyok. Szóval a külsőségek letudva.

Imádunk hosszú órákat beszélgetni, alig várom, hogy találkozzunk.Szereti a személyiségemet, mondta többször is, hogy nem gondolta, hogy külsőre egy ilyen "pláza cica" lehet normális.

Amikor beszélgetünk, sokszor ilyen párkapcsolatos dolgok felé terelem a témát és szerintem már sokszor erősen utaltam rá, hogy akarok tőle többet is, mint barátság.

Neki kb 5 éve volt kapcsolata és úgy tudom, hogy b.nője sem volt azóta. Nem hiányzik neki egy lány az életéből?

Hogyan érhetném el, hogy közelebb kerüljünk egymáshoz? Akár még egy 'egyéjszakás' kalandot is bevállalnék vele, ha több tényleg nem lehet. De a barátságát sosem akarom elveszíteni, szóval konkrétan kezdeményezni nem merek :(


2010. jún. 23. 23:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

A srác tisztában van vele, hogy nem játszotok azonos ligában. Ha ennek ellenére szeretnél tőle valamit, akkor inkább Te lépj.


Ha elmondod neki őszintén azt, amit itt leírtál, akkor szerintem az elég lesz.

2010. jún. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha csinos szép és vonzó lánynak tart, és még azt is megjegyezte hogy milyen aranyos vagy, szerintem őt már meghódítottad;)
2010. jún. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Hosszú a magyarázat ezért nem olvastam el.

De ha meg kell hódítanod egy srácot, hát tök véletlen ejts le előtte valamit és hajolgass egy szépet. Majd miután jól megstírölt...kérdezd meg, hogy mi jót láttál...ezért elkezd majd hebegni, vagy épp, hogy megdícsér! És ekkor lekapod egy coca-cola reklámba illő francia csókkal;)

Film rendezőnek kéne mennem, szerintetek is?

2010. jún. 24. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mond el neki minél hamarabb hogy mit érzel! Ez lesz a leghatásosabb szerintem. =) Egy kalappal!
2010. jún. 24. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Ha tényleg barátok vagytok, akkor nem fog tönkremenni a barátságotok attól, hogy kezdeményezel, még akkor sem ha visszautasít. De nem hiszem, hogy visszautasítana. Azok alapján amit leírtál, szerintem inkább csak nem gondolja, hogy pont ő kellene neked. Szóval hajrá, drukkolok. Majd írd le mire jutottál.
2010. jún. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! Remélem lesz elég bátorságom elmondani neki h mit érzek :D

Csak sajos biztosan berezelek és nem merem majd :(

2010. jún. 24. 21:43
 7/11 anonim ***** válasza:
Korotokat leírnád?
2010. jún. 25. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Én 21, ő 30.
2010. jún. 25. 01:48
 9/11 anonim ***** válasza:
Velem is ugyanez a helyzet... Épp ma akartam megmondani neki, de nem volt hozzá merszem. :S
2010. jún. 25. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Önbizalom a lényeg. Ha elmondod neki azt, amit érzel, abból te rosszul nem fogsz kijönni. Ha vissza is utasít, valószínűleg a barátságotok semmi kárt nem fog szenvedni, sőt... szóval sok sikert
2010. jún. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!