Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szervezzem meg az esküvői ajándékátadást?

Figyelt kérdés
Esküvői programot tervezek és szeretnék pár tippet kérni tőletek, hogyan lehetne az ajándékátadást szolídan kivitelezni.
2010. jún. 23. 21:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát voltam eddig kb 3-4 esküvőn, nem igazán emlékszek hogy voltak ezek lerendezve, de a lényeg, hogy úgy próbáljátok (szerintem), hogy csak te és a párod legyenek ott meg azok akik adják, nem kell ezt nagy dobra verni.
2010. jún. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Olyat láttam már, hogy akik ajándékot adtak át, azok csoportban (családok, baráti körök) fölkérték az ifjú párt egy rövid táncra.
2010. jún. 23. 21:29
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha egy kisebb fogadás az esküvő előtti héten vagy előtte való este belefér akkor úgyis meg lehet oldani. Az utolsó 3 esküvőn családon belül mi így oldottuk meg. Nálam sem lesz ez másképp:)

Hidegtálat meg ilyeneket lehet rendelni vagy ha van idő és kedv akkor csinálni, meg a zenét is meg lehet oldani, nem muszáj akkor is zenekar, és akkor táncolni is lehet:)

Remélem tudtam segíteni... És sok boldogságot előre is ha a Te esküvődről van szó:)

2010. júl. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!