Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan változtassak a féltéken...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan változtassak a féltékenykedésemen?

Figyelt kérdés

2,5 éve vagyunk együtt a baártnőmmel, minden rendben van köztünk, csak annyi a gáz, hogy nagyon féltékeny vagyok, bár ő szerinte csak féltem őt. A féltékenykedésem abban nyílvánul meg, hogy ha csak a közelébe megy egy fiú, én már mennék neki, nem nagyon szeretem ha fiúkkal msnezik, bulikban egy percre nem mozdulok melőle, amikor csak időm engedi állandóan vele vagyok, most, hogy nyáriszünet van itt van nálunk egész nyáron. Ő már szólt emiatt, hogy azért nem kell minden fiúra, aki hozzászól vagy a közelébe megy úgy tekintenem, mintha fel akarná szedni.

Aztán egy hónapja kb. elkövettem valamit, amit ha megtud akkor faterom szerint biztos, hogy szakít velem. Ott az egyetemen, ahová a barátnőm is jár, megkértem egy jóbarátomat, hogy figyelje egy teljes héten át reggeltől estig, míg nem végez. Ez megtörtént, felhívott a srác, óránként, hogy mi történik, hol van, mit csinál. Lement az egy hét, kifizettem a gyereket, azóta nem figyeltetem. De nincsen semmi, nem csal meg senkivel.


Azt azért még tudni kell, hogy nem vagyok egy lányokkedvence típus, a barátnőm viszont egy bombázó, szóval ezért is lehet az, hogy ennyire nagyon féltékeny vagyok.


De nyílván nem fogja ezt ő sem a végtelenségig tolerálni, előbb-utóbb megunja majd, és szakít velem, amit nagyon nem szeretnék.


Hogyan változtassak ezen, hogyan próbáljak meg bízni benne?


2010. jún. 23. 20:34
 1/2 anonim válasza:
Ha 2,5 év után nem bízol benne akkor büszkelhecc magadra....
2010. jún. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az igaz szerelemmel mindig együtt jár a rettegés - a féltékenység.

Lord Lytton

csak az kedves nekünk igazán, amit féltünk elveszíteni.

Az igazi féltékenység mindig növeli a szerelem érzését.

2010. jún. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!