Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakitak vele?

Figyelt kérdés
Van egy barátom aki nagyon szeret de én kevésbé öt és ugy érzem hogy a kapcsolatunk nem müködik jol és nem tudok vele szakitani mert tudom hogy neki menniyre fájna és nekem is nagyon szarul esne hogy bántanom kell.. Segitsetek mit csináljak???
2010. jún. 23. 19:37
 1/7 anonim ***** válasza:

mondd meg neki, hogy beszélned kell vele és mondd el mit érzel, és ti nem lehettek együtt, mert te nem szereted, reméljük megérti majd

mást nem tehetsz, legyél tisztességes

2010. jún. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

van egy jatek a szamitogepen,amit ha vegig viszel egy nagy nyeremenyt fogsz kapni,hamarabb belenezel lassad hogy milyen,jatszol vele,kevesbe tetszik neked,mert unalmas,nincsenek bonyodalom,semmi extrem dolog,csak mint egy helyben vagy,kiszeretnel lepni belolle,de tudod ha kilepsz akkor minden elveszik,es megegyszer nem tudsz majd belepni hogy a nagy nyeremenyt elnyerd,de a vegeig meg orakat kell jatszanod,mit cselekszel?ha kilepsz akkor a kivancsisag fog megolni,mi lett volna ha?miert nem birtam meg egy kicsit?most mindent elvesztettem.donsd el te.


clyde88

2010. jún. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Barátnőm is így akart szakítani velem, mondta, h gondolkodjak el rajta. Én nem akartam szakítani, másnap megbeszéltük. Azóta minden jobb mint eddig. IMád, és én is őt.
2010. jún. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok együtt, és hány évesek vagytok?
2010. jún. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
fél éve
2010. jún. 23. 19:55
 6/7 anonim válasza:
Szerintem mond meg neki h nem akarod megbántani nem vele van a baj hanem ez így nem megy tovább és kész...kiszeretnél szállni...punktum...ami nem megy nem kell erőltetni!!!
2010. jún. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mindig így érezted?
2010. jún. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!