Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagy korkülönbséggel együttlév...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy korkülönbséggel együttlévők! Ti hogy jöttetek össze?

Figyelt kérdés

Értem itt ezalatt a minimum 10 év korkülönbséget. Csajok ti hogy bolondítottátok magatokba a kiszemelt pasit? Pasik, hogy hódítottátok meg a csajt?

Nemet, kort is légyszi!

23/L


2010. jún. 23. 18:43
 1/5 anonim ***** válasza:

ugyanúgy mint eddig,én úgy csináltam.

23/ff

2010. jún. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Simán :) úgy ahogy a többi pasit :D 15/L
2010. jún. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem kellett bolondítani, Ő kezdeményezett!

Kereskedelemben dolgozom, leszólított. Akkor még nem akartam Tőle semmit, mert egy éve volt kapcsolatom. Nem is találkoztunk sűrűn. Egy év után találkoztunk ismét, akkora az előző kapcsolatom már nagyon megromlott! És mintha villámcsapásként ért volna, rájöttem, hogy Ő az igazi! Ilyen ember nincs még egy földön, az tuti! El se hittem, csak mikor már jobban megismertem! Szakítottam az előző párommal és azóta BOLDOG VAGYOK!!!!

21/L (Ő 32)

2010. jún. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát nem 10 év, csak 5..

É 16L, ő 21...

Eleinte zavarta kicsit, de rájött, h nem a tipikus 16 vagyok :)

2010. jún. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nálam sem 10, de mivel én csak 15 vagyok, ő meg hamarosan 22 lesz, szembetűnőbb a különbség :D ja, és 14 voltam amikor összejöttünk. (nem, nem pedo a srác) amúgy egy koncerten jöttünk össze, előtte haverként már ismertem :Đ jó volt, és már 4 hónapja szeretem (L) :D

15/L

2010. jún. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!