Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi erről a véleményetek?

Figyelt kérdés
A barátommal másfél évig voltunk együtt, mindig akadt köztünk valami probléma, legtöbbször lányok miatt, akiket iwiwen meg love.hu-n jelölgetett be meg ismert meg. Mindeddig elnéztem neki az összes ballépését, viszont most két hete szakítottam vele, mert már betelt a pohár. Volt 3-4 nap, amíg egyáltalán nem beszéltünk, én már kezdtem feldolgozni, hogy vége, amikor újra felbukkant és ki akart békülni. Az elején nem akartam belemenni, de sajnos túl könnyen megbocsátok, így rábólintottam, hogy kezdjük újra. Viszont az volt a kikötésem, hogy love.hu-ról törli magát, meg is tette, nagy nehezen, láttam rajta, hogy nem szívesen.. iwiwen megkereste viszont a két csajt, akikkel ott ismerkedett és elkezdtek levelezgetni meg bejelölte őket. Megmondtam, hogy vagy őket választja vagy engem, és hogy szégyellje magát, hogy 1 hetet sem bírt ki más csajok nélkül. Ő továbbra is levelezget velük, közben meg hívogat, hogy ennyire meg annyira szeret. Teljesen összetörtem már megint, ugye szakítsak végleg?
2010. jún. 23. 14:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Legyél vele szigorú. Én szakítanék vele, ha én nem lennék neki elég, akkor nem is szeret igazán.
2010. jún. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ahogy gondolod. Vannak ilyen tipusú emberek, akik imádnak flörtölni és az 10 év mulva is ilyen marad. Nem fog megváltozni, max csak ideig óráig, aztán újra fogja kezdeni.

Mindig lesznek újabb csajok, akik előtt csilloghat :)

2010. jún. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hogy lehetsz ilyen szerencsétlen, kérdező, hogy még most nem veszed észre, mit kellene tenned? ...

Na, majd észre veszed...

2010. jún. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Húúú én ezt hány oldallal szívtam meg,szerintem dobd ki!

Folyamatosan hazudni fog neked,és hajnalig fog ezzel "bajlódni"! Nem érdemes foglalkozni a sráccal,csak idegesíted magad a hülyeségén..!

L

2010. jún. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!