Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen fontos, hogy ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen fontos, hogy ki legyen gyúrva?

Figyelt kérdés

A lányoknak miért ilyen fontos, hogy egy pasi izmos legyen?

Persze jobban néz ki, meg van mit taperolni, meg biztos nagyon izgató tud lenni amikor a víz lecsorog az izmos testén, de 2 srác között csak azért választanád a rosszabbat, mert ki van gyúrva???


2010. jún. 23. 14:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezt ember válogatja. Valakinek a kigyúrt jön be, valakinek a vékony. Én pl. egyáltalán nem vagyok kigyúrt, mégis van barátnőm lassan 2 éve.
2010. jún. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a véknyak jönnek be!ez természetes!
2010. jún. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
74%

Ez butaság! Kinek mi...

Én pl aranyosnak találom h ha van egy kis pocak. A túl kigyúrt az már undorító, sztem. Meg azok a srácok akik éjjel-nappal non-stop a kondiba lógnak eléggé nagy arcok(tisztelet a kivételnek). Sajnos az olyan típusú fiúknak az a tipikusan plázacica csaj kell, aki feszíthet mellettük és csodálja őket h micsoda teste van.

Legyél önmagad! Ne akarj másokra hasonlítani!

2010. jún. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Beviz Elek ***** válasza:
100%

A kigyúrt sokkal több biztonságérzetet ad neki.

A másik: Ízlések és pofonok. Gondolom neked is a modellakatú, nagymellű (és feszes), széparcú lányok jönnek be külsőre.

Ha egy ilyen gyönyörűség odalépne hozzád, meghívna valami italra és közben elmondaná, hogy mindent megtenne, hogy megkapjon téged, akkor te mit szólnál?


Tudom, van szerelem is, csak a lényeget szerettem volna érzékeltetni.



Ne hidd, hogy a vékony srácokat akarom fikázni, én is az vagyok, de fölösleges felháborodni azon, hogy a kiszemeltednek egy izmos srác az esete... :)

2010. jún. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Én egyáltalán nem igénylem.. pfőő:S
2010. jún. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát lehet nem erre a válaszra számitasz, de őszintén minden csajnak jobban bejönnek az izmos pasik..

Mint előtem írták, biztonságérzetet ad.

DE! nem minden esetben.

Lehet valaki kigyúrt, ha csak felvan pumpálva és semmi ereje.

Az izom nem egyenlő az erővel.

Az én pasim nem kigyúrt állat, izmos, de úgy szépen izmos. :P

És mellette sportol, szóval erős..

Ha Rólad van szó, szerintem inkább sportolj mint gyúrj, sokkal töbet érsz el vele.

17/L

2010. jún. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

"Ha egy ilyen gyönyörűség odalépne hozzád, meghívna valami italra és közben elmondaná, hogy mindent megtenne, hogy megkapjon téged, akkor te mit szólnál? "


Azt hogy meghaltam és a menyországban vagyok :D

2010. jún. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Beviz Elek ***** válasza:
100%

"Azt hogy meghaltam és a menyországban vagyok :D"


Én írtam ezt a példát! Ne hidd feltétlen azt. Én tisztában vagyok a saját adottságaimmal. Találkoztam egy gyönyörű 24 éves lánnyal. Tényleg gyönyörű... Biztos voltam benne, hogy egyáltalán semmi esélyem nincs nála, ezért nem próbálkoztam. Ábrándoztam, de semmit nem tettem a dologért. Egy buli után megkérdeztem, hogy aludna-e velem. Azt mondta, hogy igen, csak igyunk még. Reggel arra keltem, hogy megölelt, a mellkasomra tette a fejét és aranyosan aludt.


A bulis képekről ne is beszéljünk :D

20/f

2010. jún. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
:D Amúgy ez a kérdés egyáltalán nem rám irányult, csak úgy általánosságban érdeklődtem, mert úgy vettem észre, hogy ez így van.
2010. jún. 23. 14:52
 10/15 anonim válasza:
100%

IZMOS PASIK JOBBAK .:D

egyébként az izom jelzi hogy férfi mert régen is minden pasi erös volt (300 filmen istenpasik vannak!:D) és a nök voltak a gyengék és megvédték mindig a férfiak a nöket szóval igen: biztonság érzetet ad .

meg az sokkal jobb látvány ha szép izmokat látsz és egy gyenge pasi nem túl gusztusos látvány (már bocsi) ..


szóóval izmozzatok pasiiik :D

2010. jún. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!