Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha ezt teszem, akkor ezzel vége?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ezt teszem, akkor ezzel vége?

Figyelt kérdés

A barátnőm(20) beteg. Állandóan hangulatváltozásai vannak, egyszer boldog, nevet, ugrál, énekel, máskor pedig sír, dobálózik (pl földhöz vág egy tányért, de engem nem bánt)dührohamai vannak vagy csak szimplán nincs kedve reggel felkelni és napokig is ágyban marad (régebben nyugtatót is szedett, amit nem orvos írt fel neki). A másik baj, hogy nem eszik...

Tudom, hogy rengeteg düh van benne a szülei iránt(a családja külföldön él, ő egy éve jött haza, de úgy érzi magára hagyták) de szereti és tiszteli őket, ezért minden szart lenyel és inkább ő szív. Nem az a kérdés, hogy mit kellene tennem, mert azt már tudom. Holnap egy barátnője segítségével elviszem egy orvoshoz és ha kell bedugom egy klinikára. Csak azt nem tudom, hogy ha ezt meglépem, akkor utána mi lesz velünk? Utálni fog, de meg fog nyugodni és megérti, vagy azt hiszi majd, hogy én is feladtam és inkább átpasszoltam egy orvosnak? Úgy készüljek, hogy ez a vége?


2010. jún. 23. 14:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az tény hogy idegbeteg! De érdemes lenne mert így lehet hogy valakiben pl:benned is kárt csinálhat ha előjön a rohama!
2010. jún. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

miért nem beszélsz vele, ha nem megy el orvoshoz, akkor a te részedről vége, mert igy nem tudsz közös jövőt elképzelni vele..mégha szereted akkor sem..

hátha magába száll, elgondolkodik ezen a dolgon és rájön, hogy jót akarsz neki, azaz kettőtöknek.

nem lehet, hogy depressziós?

25 l

2010. jún. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, én is vittem már a barátnőmet orvoshoz, pedig nem akart, végül szerencse elvittem, mert belső vérzése volt, elütte egy autó és aztán nem ment orvoshoz, hanem hazajött. Akkor nem tagadom haragudt, de most hálás érte. Ezért nem fog elhagyni, és érthető hogy aggódsz érte.
2010. jún. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem is tom igaza van az előbbinek!lehet h megharagszik rád!
2010. jún. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Tuti, hogy depressziós, ezért is féltem, mert mi van ha egyszer bepánikol vagy feladja? Inkább utáljon meg és ezért ne lássam többé.

Próbáltam már vele beszélni erről, de olyan mint egy ámokfutó. Ha jól van akkor nagyon jól, ha szarul akkor nagyon szarul és így nem lehet felhozni ezt a témát.

2010. jún. 23. 14:44
 6/9 anonim válasza:

Hát, a depresszió összes tünetét felsoroltad, így én is arra gyanakszom.

Egy idegorvos nagyon ajánlatos, és elképzelhető, hogy nem szükséges a bantlakás, elég csak kezelésekre járni.

Az viszont a legjobb, hogy ilyen a párkapcsolata, azt hiszem, ebben a helyzetben egy szerető/megértő/gondoskodó partner tehet érte a legtöbbet!

2010. jún. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

az egyik barátnőm is depressziós, ha jókedvű, akkor mindent rózsaszinben lát, ha depis, akkorbefelé fordul, már több mint 5 éve beteg, egyik orvos sem tudta meggyógyitani, egyik pszichologus sem, szed gyógyszert, de mégis egyszer fenn egyszer durván lenn...

szerintem talán sosem gyógyul ki teljesen, bár bizom benne..

eddig egy normális kapcsolata sem volt, munkahelye sem, pedig már 26 éves...

egy ilyen hogyan fog gyerekeket nevelni??????????családot alapítani????

nem mondom, hogy hagyd el, de......azért nem árt erre is gondolnod 26/l

2010. jún. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Igen, igazad van... gondoltam már arra, hogy milyen lenne, ha jönne valaki és az egészet átpasszolnám neki, de szeretem és ő is szeret és amíg ez így van addig én biztos vele maradok. És az is igaz, hogy erre nem lehet a jövőnket tervezni, de erre nem akarok gondolni (lehet gyáva vagyok).

Amúgy ő nagyon karrierista, vannak céljai (legalábbis voltak) és ezért is félek, hogy így a sulit sem fogja befejezni és úgy végzi mint a barátnőd.

2010. jún. 23. 15:37
 9/9 anonim ***** válasza:

ajánlom, hogy vidd el orvoshoz, mert mikor meggyógyul nagyon hálás lesz neked

semmiképp ne hagyd el őt, szerintem a gyógyulása során nagyobb szüksége lesz rád mint eddig bármikor

remélem rendbejön minden és szép jövőtök lesz együtt :)))

2010. jún. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!