Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na ezt ki fejti meg nekem?!

Figyelt kérdés
Egy hosszú bonyolult történet vége ez. A lényeg, hogy a lány döntés elé állított, hogy mit akarok. Mikor mondtam, hogy őt akkor azt válaszolta rá, ő nem tud többet elképzelni többet barátságnál. Ezt már régóta tudom ezért ezután megírtam neki, hogy már én sem tudok többet elképzelni, és erre meg azt írta, hogy akkor miért beszélek vele, mért keresem a tárasásgát ha nem akarok semmit. Ehhez a női bonyolultsághoz mit szóltok?
2010. jún. 23. 13:34
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Ebből azt lehet leszűrni, hogy nem akar semmit, hisz ha azt kérdezte, hogy miért beszélsz még vele, mit akarsz még...?! Ezek szerint ő semmit nem akar...világosan megmondta, hogy barátságnál többet nem tud elképzelni...egyértelmű a dolog!
2010. jún. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
FELEJTSD EL ŐT!!!!így csak szenvedni fogsz(ha tetszik nkd)...fiatal még a komoly szerelemre!vagy még nem elég felkészült
2010. jún. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Ilyen ostoba "kislányokkal" ne foglalkozz!!!
2010. jún. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
érez irántad valamit, és nem akarja a szemedbe mondani mert fél h te nem érzel úgy és így keresi az alkalmat h kiszedjen belőled vmit minden gyanú nélkül...ismerős
2010. jún. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 Beviz Elek ***** válasza:

Menekülj! Az én volt barátnőm is ilyen!

Mindig mindenért kéretí magát. Valahová pl elhívom, de akadékoskodik. Megértem, hogy nem akar. Akkor az a baja, hogy ezek szerint nem is akartam annyira. Felidegesít, elküldöm a ....ba, akkor kitalálja, hogy igazából benne lett volna, de ezek után nem, akkor elmagyarázom h felidegesített, megint kéreti magát, megint felidegesít, otthagyom, majd kicsit később felhív, hogy már elindult hozzám...

Menekülj az ilyen lányoktól!

2010. jún. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Ok ezt értem, hogy nem akar ezt felfogtam, hogy nem akar semmit. Csak ez most onnan jött, hogy én más valakivel is jól érzem magam,az már nem tetszik neki. És mindig ő keresi a társaságom, de azt elég erősen.
2010. jún. 23. 13:46
 17/25 Beviz Elek ***** válasza:

Szerintem azt várja, hogy könyörögj neki. Ezzel az a baj, ha téged nem érdekel és ezt ki is mutatod, akkor idővel keresni fog, próbálkozik. Neked ekkor felcsillan a szemed, hogy na végre, itt az idő. Észre veszi, hogy tényleg akarsz tőle valamit, visszavonul és megint várja, hogy könyörögj.

Sajna ilyenez XD

2010. jún. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Könyörögni én már nem könyörgöm, könyörögtem már neki eleget anno. A másik az, hogy ő könyörög majdnem minden összeveszés után, hogy béküljünk ki mert nem jó így neki.
2010. jún. 23. 13:57
 19/25 Beviz Elek ***** válasza:
Fogadjunk, hogy általában ő harcolja ki a veszekedéseket!
2010. jún. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Talált, ilyen mondva csinált dolgokkal, aminek a fő témája, hogy én nem akarok elfogadni, hogy nem érez semmit. Hozzá teszem most is ő volt felháborodva, hogy múlt héten nem mentem el név napozni vele, mert fáradt voltam, illetve más indok is volt amit nem mondtam neki meg.
2010. jún. 23. 14:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!