Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na ezt ki fejti meg nekem?!

Figyelt kérdés
Egy hosszú bonyolult történet vége ez. A lényeg, hogy a lány döntés elé állított, hogy mit akarok. Mikor mondtam, hogy őt akkor azt válaszolta rá, ő nem tud többet elképzelni többet barátságnál. Ezt már régóta tudom ezért ezután megírtam neki, hogy már én sem tudok többet elképzelni, és erre meg azt írta, hogy akkor miért beszélek vele, mért keresem a tárasásgát ha nem akarok semmit. Ehhez a női bonyolultsághoz mit szóltok?
2010. jún. 23. 13:34
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdést.
2010. jún. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Csak sík hülye... nem tudja mit akar.Szerintem akar valamit, csak kéreti magát, arra számított hogy te majd tepersz érte ..nem arra hogy azt mondod oké én is max haverságot akarok.Vagy nemtom :S
2010. jún. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
ez még nem bonyolult batya.
2010. jún. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Én értem - lehet megjött a havija vagy stresszes - bnőm is mond hasonló csavart dolgokat - de nem ilyen témában


Ebben annyi van hogy ha akarod se érted meg - a lényeg hogy nem fogsz vele összejönni

22F

2010. jún. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
:D CSak nem hisz abban, hogy továbbra is barátok tudnátok maradni azután, hogy teneked ő tetszett és meg is mondtad neki. Utána ez mindig eszébe jutott...Ja és Fiú-lány barátság nincs!;)
2010. jún. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Akkor magyarázd már el légyszíves, mert én nem értem!!!
2010. jún. 23. 13:38
 7/25 anonim válasza:
kéreti magát:D
2010. jún. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
csaj vagyok-én is voltam ilyen helyzetben....nem tudtam eldönteni h mit akarok és amikor rájöttem h mit is szeretnék elveszítettem őt......sztem tedd túl magad rajta-ezt úgy értem h hitesd el vele h már nem érdekel....így rájön majd h mit is akar
2010. jún. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
A barátságot mindig is ő erőltette, már vagy 6 éve ismerjük egymást, és párszor körbe futottuk ezt a témát, hogy akkor mi legyen velünk. De most ezzel a két mondattal amivel ütötte egymást azzal nagyon oda tette a dolgokat. Nem hiába szőke:D:D
2010. jún. 23. 13:41
 10/25 anonim ***** válasza:
kicsit sokat képzel magáról.ha vkit már az is zavarja h érdeklődsz felőle,akkor az nem bnőnek való.
2010. jún. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!