Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak most? Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak most? Hogyan tovább? Veletek volt már ilyen?

Figyelt kérdés

a barátommal lassan 8hónapja vagyunk együtt...

És ugy érzem hogy nem vagyok szerelmes belé, nem érzem, hogy szeretem. És nem vagyok boldog vele, nem várom azt hogy találkozzunk, nem vágyom a csókjára...nem túl jó vele.

Ő szeret engem, változatlanul.

És jövőhéten megyünk kettesben nyaralni. Vágyok is meg nem is... nemtudom nemigazán tudnék vele szakítani, már egyszer kb2 hete emiatt szakított vele, de visszakönyörögtem magam 2nap után, mert akkor nem tudtam volna nélküle élni, pedig ugyanezek az érzések voltak bennem.

Egyre több negatív tulajdonságot fedezek fel benne... és ezek engem nagyon zavarnak, mégsem tudnék tőle elszakadni.


2010. jún. 23. 13:33
 1/6 A kérdező kommentje:

és nagyon aggaszt a dolog, egyfolytában görcsöl a gyomrom, alig eszek...és nemtudom mit tegyek...

Ha szakítok vele az sem jó, mert utána meg bánkódom és hiányzik, mert mint irtam már történt ilyen...

De nemtudom mit csináljak... erről csak anyám tud, szerinte szakítanom kéne vele... mert neki is fáj látnia hogy nem vagyok boldog. De könnyű mondani, én tudom hogy úgy sem lenne jó:S Ez olyan bonyolult és nehéz és még fáj is

2010. jún. 23. 13:35
 2/6 Réti bubuzér ***** válasza:
100%

Ellenpélda: Fáj a fogam.

1. lehetőség: Ha elmegyek a fogorvoshoz az is fájni fog. Szóval inkább nem megyek, de még mindig fáj a fogam. Évek alatt jól kirohad, elmúlik a fájdalom. (megszokod)

2. Elmegyek, betömi/kihúzza/gyökérkezeli a fogam. Kis idő múlva nem is emlékszem, hogy fájt.


Melyik a helyes válasz?

2010. jún. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 szimpla ***** válasza:
60%

Nálam is ugyanez volt a helyzet...csak én 2 évet voltam együtt a barátommal, igaz az utolsó hónapban már sokat veszekedtünk, mert már ő is érezte, hogy nem szeretem annyira, mint régen. Másfél éven keresztül annyira szerettem, hogy néha én is meglepődök még rajta, ha visszagondolok rá, viszont fokozatosan múlt ez az érzés. Én sem akartam szakítani vele, mert egyszerűen már pusztán annyira ragaszkodtam hozza. A végén mégis otthagytam, a mostani barátomért, és nem bántam meg. Jobb, ha nem folytatod így vele, csak őt fogod nagyon megbántani...még jobban...Hány éves vagy? Ismerkedj, keress valakit, akivel megint szép az élet! :)

Még mindig gondolok a volt páromra, viszont tudom, hogy jobb, hogy így alakul!

2010. jún. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Kihűltek az érzelmek a te részedről. Innentől kezdve nincs mit tenni, szakítanod kell vele. Minél tovább húzod, egyre rosszabb lesz. Nem csak neked, neki is. Hidd el, hogy hiába lesz nagyon rossz érzés szakítanod vele, meg hiányozni fog, idővel könnyebb lesz. Ha viszont együtt maradtok, csak tovább örlődsz. Ezt a csiki-csuki játékot meg ne játszd, ennél jobban nem kínozhatod szegényt. Ha amellett döntesz, hogy legyen vége akkor ne menj vissza hozzá könyörgök, mert így nem csak magadnak ártasz, hanem neki is, mert azt hiteted el vele, hogy még mindig szereted, holott ez nincs így. Erőt kell magadon venni és lezárni a kapcsolatot és úgy is hagyni, akármilyen nehéz is!

Kitartást hozzá!:)

2010. jún. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

De egyyszerűen nemtudnék szakítani vele...

Úgy gondoltam hogy mostmár csak azért is elmegyek nyaralni vele jövőhéten...

De amugy ha már itt tartunk ő sem keres engem, és tegnap ezeket irta msnen (a megvédés volt a téma):

Kérdezem tőle: félsz másoktól? mitől félsz?

ő :mindentől félek

én: de ezt kérdezem, hogy miért félsz másoktól?

ő: mert gyáva vagyok

én: akkor miért szoktál keménykedni?

ő: az poén

én:de te engem nem védenél meg? félnél?

ő: igen


Nemtudom hogy hülyéskedett-e vagy csak rámhagyta a dolgokat, de ha valóban igy van akkor ez elég kiábrándító:S Nem védené meg az állítolagos szerelmét?

pedig én nem ilyen srácnak ismertem meg.

2010. jún. 23. 13:52
 6/6 anonim ***** válasza:
A szerelem elmúlik, és sok ember megretten ettől az érzéstől. Már nem ugyanaz, nem éget ha rágondolsz. Sokan azt hiszik ezzel mindennek vége, pedig ez így nem igaz. Gondold végig, lehet nálad is csak ez a probléma...
2010. jún. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!