Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezek alapján van rá esély...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek alapján van rá esély hogy találkozzak is vele valamikor?

Figyelt kérdés

Msn beszélgetésből idézek:

vicces videót küldtem neki,erre ő:

poén, de ez msn-en nem jön úgy át..:P

én:hát jah...

ha ráérsz 1x nyáron akkor esetleg összefuthatnánk:P

ő:sztem vmikor talán majd ráérek:P

én:jó,mert én msnen nemigen tok ismerkedni,valahogy nem az igazi


Aztán mennem kellett.amúgy a talán ráérek válasz előtt vagy 4percet gondolkodott vagy nem ért rá írni,nem tudom..

Szerintetek ez csak egy ilyen szöveg,hogy jólvan beírom azt ugyse vagy azért van rá esély?Amúgy a végén se válaszolt,nem tudom hogy szándékosan vagy nem, de nekem mennem kellett ezért nem vártam meg.(kb 3percet vártam)


2010. jún. 23. 10:57
 1/8 anonim ***** válasza:
hááátt sztem ha helyes fiúról van szó akkor nem csak neked irogat ilyeneket...más csajokat is hülyít
2010. jún. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én vagyok a srác,és a csajnak írtam :D
2010. jún. 23. 11:10
 3/8 anonim ***** válasza:

A beszélgetés alapján: van. Csak találjátko ki, hogy mikor. De közösen, ne tálalj elé ezüsttálcán megoldásokat, amiből nagy kegyesen választhat.


22F

2010. jún. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És hogyan kérdezzek rá?Hogy hozzam fel egyáltalában?
2010. jún. 23. 11:12
 5/8 anonim ***** válasza:
hát nem tudom vagy kéreteti magát igencsak vagy nem jösz be neki annyira:S
2010. jún. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Rá kérdezzek nyíltan, hogy akar-e velem találkozni vagy sem?
2010. jún. 23. 11:45
 7/8 anonim ***** válasza:
(első vagyok)Ja , hogy te vagy a fiú....akkor szerintem van esélyed:):)kérdezz rá..!
2010. jún. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Még nem kérdeztem meg, de szerintetek hogy kérdezzek rá?Konkrétan (pl:pénteken mit csinálsz?) vagy úgy írjam hogy megkedveltelek és mivel itt a nyár arra gondoltam hogy esetleg eljöhetnél velem egy fagyira.


Igazából az a bajom hogy nagyon tapasztalatlan vagyok randizás terén és attól félek hogy nemigen tudok majd vele miről beszélni.Mert legutóbb mikor voltam egy randin kínos volt hogy csöndbe ültünk egymás mellett,mondjuk én erőltettem hogy beszéljünk vmiről, de lehet hogy itt rontottam el...

Szerintetek hogyan és hova hívjam el?

2010. jún. 25. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!