Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ha egy pasi nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha egy pasi nem mutatja ki, hogy féltékeny attol még szerethet?

Figyelt kérdés
Mert ugyebár általában a legtöbb ember féltékeny és ezt ki is mutatja és ez annak a jele,hogy szeret valakit. De van olyan férfi aki egyáltalán nem mutatja ki, hogy féltékeny. Most ez jó vagy rossz? Nem értem.
2010. jún. 22. 22:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
egyénfüggő, de mindenesetre ez a jobbik eset...kicsit nagyon idegesítő ha valaki túlságosan féltékeny, simán lehet ok szakításra
2010. jún. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy ha egy pasi nem féltékeny az nem azt jelenti hogy nem szeret igazán ez egy hülyeség! Megbízik benned , és tudja és reméli h nem csalnád meg, vagy pedig ismeri azokat akikkel találkozol. Ez bizalom!


Amúgy meg van aki hót féltékeny és közben feleannyira sem szereti a barátnőjét mint ahogy mutatja azt a külvilágnak, csak van egy jó nője és nem szereti ha más pasik is nézegetik, mintha a Ferrárija lenne kb.


Válotozó emberenként magyarul.


26/f

2010. jún. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszii :)
2010. jún. 22. 23:19
 4/6 Beviz Elek ***** válasza:

A másodiknak teljesen igaza van!

Ami azt illeti, az én esetem: Nagyon szeretem a barátnőmet (azt hiszem már csak volt...). Minden második nap felidegesít azzal, hogy próbál féltékennyé tenni. Könnyen levágom, hogy miért próbálkozik. 100 %-osan megbízok benne, de neki az kell, hogy álladnóan féltékeny legyek. Érezni akarja ahogy uralkodni akarok rajta és azt akarja, hogy mindig balhézzak ha elmegy egy ismerőséhez. Sajnos ő már ilyen nagyon beteg fajta. Mégis szeretem:(((

Nyugodtan elengedem mindenhová. Mindig elkezd egyre többet magyarázni (ott lesz xy srác. oké. Miniruha lesz rajtam. oké. iszunk is. oké. akar tölem valamit. oké. de nagyon erőszakos. Na és akkor kiakadok hogy miért megy akkor el vele, ha tudja, hogy milyen...)

Majd a buli közepén felhív, hogy a barátnőivel van, nagyon szeret, hiányzok neki, legszívesebben most azonnal átjönne.


Bocsi, hogy hosszú lett, de ki kellett írjam magamból :)

2010. jún. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Utolsónak,

riszpekt, Tesó. Kitartó ember vagy, csak nehogy kihasználjon és te legyél a lábtörlője.

Ha én csajom ilyen lenne, egy kiadós dugás után tuti a fülébe súgnám, hogy bébi, takarodjál. :D Lehet hogy megbánná a gyökérségeit.

2010. jún. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Beviz Elek ***** válasza:
3 évet voltunk külön. Abból egyet végigkönyörgött. Elmagyaráztam, hogy mit kéne másképpen csinálni. Másodjára sem ment. Harmadjára sem...
2010. jún. 23. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!