Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Soha nem féltékeny pasi....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha nem féltékeny pasi. Áldás vagy átok?

Figyelt kérdés
2010. febr. 22. 14:50
 1/10 anonim ***** válasza:
férjem is ilyen :) áldás :) szerencsére én is ilyen vagyok.
2010. febr. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
valahogy érdektelenséget sugall ...
2010. febr. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem az aranközépút a legjobb. Egy túl féltékeny pasi se jó,és egy olyan se,aki soha semmilyen körülmények között nem féltékeny.
2010. febr. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
lehet, hogy féltékeny csak nem mutatja ki ugy mint én de belül roszulesik amikor más srácal beszél de nem akarom ki sajátitani :)
2010. febr. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ő az a fajta, akiben fel se merül a megcsalás, mint opció, a végletekig megbízható. Lehet, hogy csak "magából indul ki"? Jól esne néha a lelkemnek, ha kicsit féltékeny lenne.
2010. febr. 22. 15:04
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem csak annyit jelent, hogy rendben van a lelke. Azok féltékenyek, akiknek önértékelési zavaraik vannak és attól paráznak, hogy jön egy jobb.

Örülj neki, hogy ilyen pasid van.

2010. febr. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ui: én sem vagyok féltékeny, de nem azért, mert nem szeretem. De ha menni akar, úgyis megy, nem rajtam múlik. Senkit nem lehet kényszeríteni, hogy maradjon, nem is érdemes. Ha nem szeret, találjon olyat, akit szeret. És hagyja, hogy én is találjak olyat, aki engem szeret.

Innentől fogva miért kéne féltékenykedni?

2010. febr. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az én barátom is ilyen, és én is ilyen vagyok. tudom, hogy szeret és nem csalna meg, ezért megbízok benne, ahogy ő is bennem. Nem jó az ha folyamatosan féltékeny valaki, meg az se ha féltékeny. engem zavarna, ha a barátom féltékenykedne, mert az azt jelenti, hogy nem bízik meg bennem teljesen
2010. febr. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az én volt barátom olyan féltékeny volt, hogy bejelöltem egy srácot myvipen és követelte hogy töröljem ki. Ezt nem lehetett ép ésszel bírni, mániájává vált a féltékenykedés. Szakítottam vele.
2010. febr. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Ezzel énis így vagyok... de ebben a helyzetben sajnos úgy érzem jobban esne, ha féltékeny lenne, az valahogy azt sugallja, hogy szeret :(

xoxo

2010. okt. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!