Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érzem ezt ha nem vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem ezt ha nem vagyok szerelmes?

Figyelt kérdés
Van egy srác,nem érzek iránta semmit,vagyis nem érzek semmi komolyabb vonzódást ,semmit,nem érzem,hogy meghalok ha nem látom,de ha arra gondolok,úgy néz ki soha többé nem láthatom akkor fáj,alig beszélünk,de mégis így vagyok.....Miért van ez?
2010. jún. 22. 22:39
 1/4 anonim válasza:
..hát szerintem egyszerűen csak tetszik. Egy kis fellángolás:D..de ha többet lennétek együtt,lehet h beleszeretnél;)
2010. jún. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
lehet,de az a vicc,hogy nem is vayunk együtt soha,élőben nem is beszéltünk még szinte,na jó ..néha...inkább azt mondanám,szimpatikus.....lehet igazad van
2010. jún. 22. 22:53
 3/4 anonim ***** válasza:

Én a barátommal vagyok így. Nem érzem a pillangókat, de ahogy a szakításra gondolok, sírnom kell :)

Pedig elkerülhetetlen lesz, nem érdemli meg, hogy "hitegessem". Értékesebb annál, és mint tudjuk, az érzelmeket nem mi irányítjuk. Szerinted?:)

2010. jún. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szerintem szeretd még,de már nincs szerelem,egy idő után az átalakul szeretetté.Én nem hagynám el,ha jó vele és boldog vagy mellette
2010. jún. 22. 23:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!