Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem érzem mindig, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érzem mindig, hogy szerelmes vagyok belé? =/

Figyelt kérdés

17f vagyok és van egy a6 éves barátnőm

2 hónapja vagyunk együtt.

Eleinte vele akartam lenni mindig és nagyon szerelmes voltam belé.

Még mindig az vagyok de nem vagyok mindig boldog mellette. :S

Ha szakítanék vele azt sose bocsátanám meg magamnak mert ilyen lányt nem találok még 1x :/

És tudom,hogy hiányozna.

De egyszerűen ma is együtt voltunk és volt,hogy jó volt a csók,jó volt hozzábújni,de volt olyan is,hogy csók közben nem éreztem semmit :S


2011. júl. 22. 19:38
 1/6 anonim ***** válasza:
sztem nem jó ha 6évesekkel kikezdessz
2011. júl. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
6 éves a barátnőd... te kis pedobér...
2011. júl. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
16* de ebbe akkor se kéne belekötni nyílván 16 akart lenni...
2011. júl. 22. 19:51
 4/6 anonim ***** válasza:

Okés-Okés, szóval 16 éves... ez a kapcsolat még elég friss, nem lehet jól megismerni a másikat. De mit értesz az alatt, hogy nem vagy boldog mellette? Veszekedtek? Mert ha ezt így kijelentetted, hogy nem vagy boldog ebben a kapcsolatban, az már régen rossz. Nem lehet, hogy mindenáron akarod ezt a kapcsolatod? Félsz, hogy egyedül maradt? Ne azért legyél vele, mert, hogy ilyen csajt még egyszer úgyse találsz, a boldogságotok és a bizalom szerintem a legfontosabb dolgok a kapcsolatban.


18l

2011. júl. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Szeretem és nem veszekedünk de nem mindig jó vele csókolózni,nem mindig érzem olyan boldognak magam mellette.

Lehet,hogy az a baj,hogy mindennap órákat együtt vagyunk ? :/

2011. júl. 22. 19:59
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy az a baj, igen, ha mindig együtt vagytok, akkor nincs miről mesélni a másiknak, hogy kivel mi történt. Egy idő után valószínű, hogy egymásra is untok. De ha mindenáron naponta akartok találkozni, akkor mindennap mást csináljatok. Menjetek el strandra, sétálni, biciklizni, moziba, süssetek valamit dolgozhatnátok is együtt, így pénzt is kereshettek, bár ezt egy kicsit nehéz megvalósítani.
2011. júl. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!