Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zavarna titeket fiúk? Már nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarna titeket fiúk? Már nem tudok vele mit csinálni.

Figyelt kérdés
Régebben nagyobb mellem volt(85E), és a sport miatt(használtam sportmelltartót, de alig segített) eléggé megereszkedett a mellem. Nos, akkoriban annyira nem volt feltűnő, mert a mellem még nagy volt, de most, hogy fogytam 8 kg-ot, eléggé csúnya lett. A melltartó viszont már nagyon jól tartja és észre sem lehet venni. De nem tudom mennyire zavarna titeket fiúk, ha megtudnátok, hogy a barátnőtöknek ilyen melle van.
2010. jún. 22. 18:01
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Mhh, ha kis aranyos, kedves, odaadó lány vagy, nem igen érdekelne, szeretném úgy is simogatni ha lógós lenne.

És igen, inkább maradj vékonyabb.

2010. jún. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
szerintem probalkozz mellfeszesito gyakorlatokkal, egyszerre kellett volna ezt csinalnod amikor sportoltal, kicsit mindenre figyelni. persze csak akkor ha teged ez zavar, na meg kesobb sem lesz gondod. lany vagyok
2010. jún. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
azér badarság kijelenteni ezt a nemamelleddel járok dumát,ha sokat hangoztatod akkor elhiszi h akármilyen lehet.lusta lesz nemfigyel raját magára kifakul és akkor nemfogod azt mondani h nem a töttyedt renyhe tested szeretem hanem téged....mindenki vigyázzon magára hogy egy aranyközéputat találjon,ahol megvan elégedve magával és jol is érzi magát.am tényleg nemzavaro ez a dolog.de vannak gyakorlatok amivel feszesitheted.
2010. jún. 23. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm, igazán örülök a kommenteknek, sokat segítettetek:)

A képet inkább mellőzném, még nekem sem tetszik, nemhogy másnak. De találtam egy hasonlót. Még így sem zavarna?

A 3 kép közül a középső hasonlít az enyémhez.

[link]

2010. jún. 23. 16:46
 15/23 anonim ***** válasza:
a korod sokat segitene
2010. jún. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
16 vagyok
2010. jún. 23. 20:33
 17/23 anonim ***** válasza:
ha nagyon zavar téged akkor orvosok tudnak segíteni:)
2010. jún. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

NEm Zavarna hiszen tudod hogy van .... aki egyszer szeret az minden hibaddal egyutt szeret ... en ha szeretek valakit akkor minden hibajaval egyutt szeretem

szerintem nem kellene elkeseredned hiszen ez apro hiba ... es nem tehetsz rola hogy a melled meg ereszkedett ...

nagyon jo ha sportolsz mert igy egeszsegesebb vagy ...

en mondom hogy ha szeretek valakit akkor nem a melleit nezem hanem hogy milyen a lelke ...

persze legyen sportos s egy kicsit jol nezzen ki ...

de a mellei nem erdekelnek ....

s ne hogy nekifogj visszahizni !!!

maradj ezzel az alakoddal es ne busulj mert azzal rosszat teszel magadban ...

2010. jún. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm utolsó válaszoló:)

Maradok ilyennek, amilyen vagyok, sportolok kitartóan:)

Jól érzem így magam, csak bánt, hogy talán valaki nem így szeret majd. De köszönöm a válaszokat:) Sokat segítettek:)

2010. jún. 24. 18:26
 20/23 anonim ***** válasza:
Ha nagyon zavar a megereszkedett mell, masszírozd rendszeresen vérbőséget okozó krémmel, az segíti a melledet feszesíteni.
2010. jún. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!