Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zavarna titeket fiúk? Már nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarna titeket fiúk? Már nem tudok vele mit csinálni.

Figyelt kérdés
Régebben nagyobb mellem volt(85E), és a sport miatt(használtam sportmelltartót, de alig segített) eléggé megereszkedett a mellem. Nos, akkoriban annyira nem volt feltűnő, mert a mellem még nagy volt, de most, hogy fogytam 8 kg-ot, eléggé csúnya lett. A melltartó viszont már nagyon jól tartja és észre sem lehet venni. De nem tudom mennyire zavarna titeket fiúk, ha megtudnátok, hogy a barátnőtöknek ilyen melle van.
2010. jún. 22. 18:01
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
83%

ha a barátnőm lennél csak annyit mondanék: Nem egy mellel járok,téged szeretlek nem a melledet.Tehát a melleddel együtt szeretnélek ha a csajom lennél. fejezzétek már be ezt a cicimizériát nem ez a lényeg,akinek meg azt számít és mégis vele vagy: Megérdemled és vállald a kövtkezményeket!ezt igy szuzamme mindenki vésse a fejecskéjébe :D szép napot

23F

2010. jún. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
0%
talán, hízz vissza...
2010. jún. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
18:06 ugyanezt akartam írni, köszi, hogy megelőztél és nem kell annyit gépelnem! :)
2010. jún. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

köszi:)

Inkább maradnék a mostani alakomnál...

2010. jún. 22. 18:11
 5/23 anonim ***** válasza:
69%
Sunáználak. 18/F
2010. jún. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

utolsó:D

te vagy a 100%ban hasznos válaszoló?:D


van kép? előtte->utána

2010. jún. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
61%
Én volnék. :P
2010. jún. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Ja, aranyos hogy egy lany ide feljar az ilyen problemaival es tökre panikol emiatt, de tenyleg nem ez szamit, legalabbis nekem biztos nem, meg ahogy lattam masnak sem. :)
2010. jún. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Engem egyáltalán nem zavar!A szerelem csodákra képes,aki ezt nem tudja tolerálni az csak a szexre hajt.Most hülyeséget írtam..."tolerálni"...egy megereszkedett mell is van olyan izgató és vonzó mint a feszes.Én örülnék ha egyáltalán lenne barátnőm,nem érdekelne hogy milyen a melle.

20/F

2010. jún. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

igazuknak van a válaszolóknak...

nem a melledel járunk..

egyébként kép becsuszhatna:DDD

2010. jún. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!