Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek pasik erről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek pasik erről a csajról?

Figyelt kérdés
Főz,mos,takarít,kiszolgál,nem hisztizik,okosan beossza a pénzt.Szereti a pókert,a focit és imádja a számítógépes játékokat!Nem tilt a haveroktól,sem a buliktól.Józan,csinos,okos,jó a humora.Imádja a szexet,kedvemre tesz akkor is,ha neki fáj a feje!:D Ja és ha otthon valami elromlik akkor fúr,farag,barkácsol,villanyt szerel.:D
2010. jún. 22. 16:37
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Sajnos ilyen nő nincs, de ha lenne akkor ő lenne a tökéletes nő.
2010. jún. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

Hát a pasim erősködött,hogy kérdezzek...de tényleg ilyen vagyok és nem azért mert én vagyok a domina!Csak szeretnék jó asszony :) lenni.Ha sokan rabszolgának tartanak,hát legyen úgy....nem szállok vitába én jól érzem magam és öt éve vagyunk együtt.Egésznap dolgozok,reggeltől estig,szerintem a főzés,mosás,takarítás,kiszolgálás az alap....:) 24 éves vagyok,mégis régi módin gondolkodom.:D

Nem vagyok k...va,nem a pénzéért vagyok vele,hisz proli ember,azok kemény munkával keresik a megélhetés pénzt! Én inkább azt mondanám,hogy minket az Isten is egymásnak teremtett,csak én nem hittem el hogy ezek a dolgok tényleg ilyen sokat jelentenek.:) Azt hittem,hogy ezek nagy része alapok egy nőnek.... Köszönöm a válaszokat!!!!:)

2010. jún. 23. 19:09
 23/25 A kérdező kommentje:
Jah és képet nem töltök fel,de leírom,hogy nézek ki. 52 kiló,165cm magas.Hosszú barna hajam van,barna szemem. Cici méret,átlagos egy kicsit nagyobb mint egy tenyér.:D
2010. jún. 23. 19:12
 24/25 anonim ***** válasza:

Nyilván mindenkinek jó a véleménye egy olyan lányról, akinek csak csupa jó tulajdonsága van, pláne mindenben kiszolgálja a pasiját, hogy annak a lehető legkevesebbet kelljen adnia a kapcsolatukba.


Valóban, nem tudhatom, ki írja a kérdést, lehet, tényleg 24/L vagy, dolgozol reggeltől estig, kiszolgálsz stb. és még jól is érzed magad. De ha tudod előre, hogy minden férfinak tetszik a leírás, akkor minek kérdezel? Pont emiatt nem hiszem el, hogy ez a kérdés komoly lenne. Miért kérdeztél? Begyűjteni az elismeréseket, vagy röhögni az irigyeken? Semmi értelme. Inkább illik ez a viselkedés egy 13/F karakteréhez, semmint a kérdésbeli nőhöz. Eltaláltam? Úgysem derül ki.

2010. jún. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Nem nem....én otthon dolgozom a legnagyobb kényelembe és saját idő beosztásba.Grafikus vagyok,vagyis pontosan képregényeket rajzolok.A párom ezzel szemben reggeltől estig dolgozik és én úgy vélem megérdemli a kemény munkájáért! A a barkács dolgokat meg minden képp kénytelen vagyok megcsinálni,mert akkor nem lenne aki megcsinálná....az már más kérdés,hogy szeretem is csinálni.Ahobbynk egy,szeretjük a játékokat,a focit,a pókert.... Nem állt szándékomban senkit lenézni,vagy épp magamat tupítozni,csak annyi haverja mondja neki,hogy milyen mázlista,sőtt volt olyan kollega aki egyenesen kiakadt és ott hagyta az asszony meg a három gyereket,mert neki is ilyen nő kell!És egyszerűen nem hittem el hogy ennyit számítanak ezek a dolgok...! Csak a pasik véleményére lettem volna kíváncsi és azt hiszem megkaptam a válaszokat!:) Tényleg mégegyszer köszönöm!!!
2010. jún. 24. 21:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!