Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek pasik erről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek pasik erről a csajról?

Figyelt kérdés
Főz,mos,takarít,kiszolgál,nem hisztizik,okosan beossza a pénzt.Szereti a pókert,a focit és imádja a számítógépes játékokat!Nem tilt a haveroktól,sem a buliktól.Józan,csinos,okos,jó a humora.Imádja a szexet,kedvemre tesz akkor is,ha neki fáj a feje!:D Ja és ha otthon valami elromlik akkor fúr,farag,barkácsol,villanyt szerel.:D
2010. jún. 22. 16:37
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Hát nekem nem kéne, mert egész nap nézné azt az elb***ott foci VB-t. A kedves kérdező különben is kihagyta a sör imádatát, és azt, hogy ő maga hívja fel a figyelmet a nálánál is bombázóbb ribancokra.

Egyébként is, inkább programozni és áramköröket tervezni tudjon, arról nincs kivel értelmesen beszélgetnem. :)


A párom különben majdnem ilyen, csak sokkal jobb, mert (1) létező nő, (2) nem akarja a kezemből kivenni a műszaki dolgokat, hanem felnéz a villany- és egyéb szerelői "tudásom"-ra, ami sokkal májhízlalóbb, mintha fogná, és bevésné a vezetéket a falba. :-P

2010. jún. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
ilyen nőt hol lehet venni?
2010. jún. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 Beviz Elek ***** válasza:

17:00


Igazad van. Első hallásra jól hangzik. Én ma csináltam meg a barátnőm hajvasalóját mert elromlott. Sokkal jobb érzés, mintha ő kapta volna elő a szerszámokat és nekilátott volna :D

Viszont amiben nincs igazad: simánmegnézhetne velem pár meccset... A sört szereti, de a meccseket nem :(

XD

20/f

2010. jún. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
ezt mikor álmodtad?
2010. jún. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Álmaim nője:D

Az még + pont ha a kocsikat is szereti és szeret autót szerelni meg vezetni.

20f

2010. jún. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
fikció
2010. jún. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 Beviz Elek ***** válasza:
Én azért allergiás lennék rá, ha jobban vezetne mint én és ő "tanítana" engem. Arra főleg, ha lerobban a kocsi, én már hívnám az autómentőket, erre meg leordítja a fejem, hogy ne, mert mindjárt megcsinálja. A jelenlegi barátnőm tudja, hogy mi az a nívópálca és felismeri az aksit. Ha néha hozzá kell nyúlni a kocsihoz, a barátnőm el van ájulva, hogy milyen ügyes vagyok. Ez így jobb szerintem :)
2010. jún. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Itt most több lehetőség van:

a) ha magadról beszélsz, erőteljesen félreismerted saját magadat

b) ilyen nő nincs

c) ha pedig van, akkor most azonnal kell nekem

2010. jún. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Amiket leírtál tényleg mind nagyon szép, jó tulajdonságok ezek egy lányban is, de ha nem tetszik az arcformád nem lenne semmi.

Képet !

2010. jún. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
mondjuk en imadom a fozest meg a mosast, a takaritas is elmegy de azert szolgalonak nem allnek be. imadok barkacsaolni az apam sok mindenre megtanitott nincs is ezzel semmi baj, na meg ugy tartom, hogy a pasimat nem kell rovid porazon tartani, mert kell neki is a kikapcsolodas, na meg okos no enged es ezzel iranyit meg akkor is ha nem veszed eszre. az alapja a bizalom ezert nincs kiakadva attol ha neked eppen a baratokkal van kedved logni. na de elobb-utobb beutt a krach, neked is tened kell valamit, meg jobb ha egyut csinaljatok a dolgokat. neked az egeszben mi a szereped, mi az amit felvalalsz, mit csinalsz?
2010. jún. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!