Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mit csináljak? Kétségbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak? Kétségbe vagyok esve.

Figyelt kérdés

A párom másfél év után szakított velem, egy butaság miatt. Később az mondta, hogy már kihűlt és unalmassá vált a kapcsolat. Nem akarja megbeszélni, nem akarja se folytatni se újrakezdeni. Nincs harmadik fél a dologban, ebben biztos vagyok. Miért nem akarja már helyrehozni?

Mit csináljak, ha én mindenki másnál jobban szeretem őt? Hogy tudnám elfeledni őt, pláne, ha nem is akarom?

Ennek semmi értelme. Semminek nincs már értelme számomra a világon.


2010. jún. 22. 15:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ hogy mi volt az a butaság de igazából megmondta hogy kihűlt a kapcsolatotok. Próbálj vele kapcsolatban maradni valahogy és persze nyugodj le. Kezdj el vele normálisan viselkedni, beszélgetni, találkozni stb stb stb. Szerintem az egyetlen esélyed ha újra beléd szeret de nyíltan kijelentette mi a baj és hogy nem akarja folytatni így mellette próbáld meg kiheverni ezt a kapcsolatot (ki lehet hidd el ha most nem is gondolod így). Ha újra összejöttök akkor minden rendben de ha barátok maradtok és ki is hevered ezt a kapcsolatot az is jó.
2010. jún. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
sztem csak az segítene, ha beszélnétek. te sem látsz a fejébe, mi meg még kevésbé...
2010. jún. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Már nem szeret ezért mondta hogy kihült a kapcsolat és ezért szakitott veled valami gyenge indokkal, az érzelmeiről senki se tehet, te se de az nem hozzálás hogy nem akkarod elfelejteni.

Szeretheted de békén kell hagynod és valami új dologba belekezdeni ami lefoglal mert attól vagy ember hogy kontrolálni tudod a teteidet.

2010. jún. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!