Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiuk mennyire szeretitek ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk mennyire szeretitek ha egy csaj nyomul?

Figyelt kérdés
úgy értem hogy van egy srác aki nagyon tetszik,nem tudom mikor látom legközelebb de bulizni megyünk hozzájuk ,és nem akarok annyira rá nyomulni de mégis kimutatni felé hogy tetszik...
2010. jún. 22. 14:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
35%
kis r.ibancnak tartjuk
2010. jún. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Funktasztikus ***** válasza:

attol füg kinyomul ha a csaj bejön ok de ha nem idegesitö pl én ma mondtam meg egy csajnak...hogy csak barátok maradhatunk annyira nyomult már kajak zavart utána letiltott nem is bajxDértetlen idióta volt...de ha bejön ....


14F

2010. jún. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
vigyél neki virágot, aztán vidd el moziba
2010. jún. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nyomulás és "kimutatni felé, hogy tetszik" közt hatalmas a különbség.


Egy fiúnak sem áll jól, ha nyomul.


20F

2010. jún. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
attolfügg mennyire mer van 1 szint ami után már idegesitö tud lenni :S nekem is van pár olyan csaj akit szo szerint nemtok leszedni magamrol és feltud ám b@szni. legyen nyomulos 1 csaj de ne ennyire
2010. jún. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
A fiúk aszt szeretik ha megmodnják a csajok a tutit nem kell nyomulgatni ;D
2010. jún. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
ha egy buliba CSAK rám nyomul egy csaj,annál nincs jobb :D
2010. jún. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Megijeszti a srácokat..többnyire...

Viszont van aki csippantja a ribanc, nyomulós csajokat..

2010. jún. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszi az eddigi válaszokat...utolsónak:én sem akarom hogy megijedjen de mégis érezze hogy tetszik:Sérted?és nagyon r.nak sem akarok tűnni mert én nem vagyok olyan...
2010. jún. 22. 17:03
 10/11 anonim válasza:
Ha bejössz neki,biztos nem fogja zavarni.Finoman nyomulj.Reagálásától függően folytasd!
2010. jún. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!