Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiuk! Szeretitek ha egy csaj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Szeretitek ha egy csaj kezdeményez? Miért?

Figyelt kérdés
2010. szept. 17. 20:01
1 2
 1/11 Kamuuu ***** válasza:
Mert akkor nem nekem kell
2010. szept. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%
Nem, mert azok általában ribik..
2010. szept. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
ha dugásról van szó akkor igen.
2010. szept. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

ha belegondoltok nem feltétlenül ribik... ha egy lánynak n

agyon megtetszik valaki nem tud máshogy közelebb kerülni hozzá, és nem a nyomulásról beszélek

2010. szept. 17. 20:07
 5/11 anonim válasza:

én szeretem

tudod elég félős vagyok

+nemszeretem az elutasitast

2010. szept. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha megtetszik egy csaj, akkor nem várom el, hogy kezdeményezzen, de nem bánom, ha megteszi. :D


Akiket viszont észre se veszek, azok kénytelenek ezzel próbálkozni, aztán vagy változik velük kapcsolatban a látásmódom ennek hatására, vagy nem. :)

2010. szept. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szeretem, mert kényelmes. De ha vissza kell utasítanom, az kicsit szomorú, mert olyan érzés, hogy kár érte: kevés normális nő van, ez lehetett az egyik, most csalódást okoztam neki, amivel az elhülyülés felé lököm (legközelebb nem fog fiúknál kezdeményezni).
2010. szept. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

ma 20:07


Leszámítva az olyan környezeteket, mint a szórakozóhelyek, pont nem a "ribik" azok, akikre jellemző a kezdeményezés, hanem az értelmesebb nők, akiknek nem hülye prekoncepciókkal van tele a fejük, hanem önállóan gondolkodnak.

2010. szept. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Gerapppa ***** válasza:
jah szeretem mert akkor nem nekem kell ennyi az ok :D
2010. szept. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én netem ismerkedtem meg egy lánnyal, és azt mondta h ha nem írtam volna Neki, akkor Ő írt volna nekem :) De lehet h csak mondta :D
2010. szept. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!