Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek nagyon köcsög...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon köcsög voltam? :S

Figyelt kérdés
Jártam egy fiúval nem szerettem sztem ő sem engem, nem nagyon találkoztunk. aztán találkoztam egy nagyon kedves régi barátommal úgy hogy beszélgetünk nem lesz köztünk semmi.:S végül az lett hogy összejöttünk.és én inkább a szívemre hallgattam szakítottam a barátommal és összejöttem a másikkal. tényleg köcsög voltam? vagy jó hogy így döntöttem? mert én ezt a fiút szeretem.
2010. jún. 22. 13:50
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

14:16-vagyok


"nem az hogy vele menőbb voltam. hanem atársasági körünk egy és elég jó nem mindenki teheti meg hogy ott legyen."


Erre már én sem tudok mit mondani, talán azt, hogy ba.zmeg?

2010. jún. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Jaj, és az a társaság mitől olyan menő? Nem mindenki lehet benn, netán most oldják meg a világ energiakrízisét, vagy az üvegházhatást csökkentő modelleken dolgoznak?
2010. jún. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
hát nem érted, cuncimókus, igaz érzelmekre váltottad az imidzsed és hátat fordítottál a menőségnek?! mi lesz így veled, hova jut ez a világ!
2010. jún. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!