Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek nagyon köcsög...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon köcsög voltam? :S

Figyelt kérdés
Jártam egy fiúval nem szerettem sztem ő sem engem, nem nagyon találkoztunk. aztán találkoztam egy nagyon kedves régi barátommal úgy hogy beszélgetünk nem lesz köztünk semmi.:S végül az lett hogy összejöttünk.és én inkább a szívemre hallgattam szakítottam a barátommal és összejöttem a másikkal. tényleg köcsög voltam? vagy jó hogy így döntöttem? mert én ezt a fiút szeretem.
2010. jún. 22. 13:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ettől miért lennél köcsög? Inkább az volt a hülyeség, hogy érzelmek nélkül voltatok egy kapcsolatban.
2010. jún. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
mért jártatok, ha nem szerettétek egymást?annak úgy mi az értelem? vagy csak én vagyok ilyen, hogy csak akkor járok valakivel, hogy, ha szerelmesek vagyunk?
2010. jún. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nemtudom még én sem tudom miért jártunk..talán mert jól néztünk ki együtt, mind2 a "menőbbek" között vagyunk és mintha egy előírás lenne.:S
2010. jún. 22. 13:59
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

oh my god!

agyszint az megvan...

2010. jún. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Cartmann is mindig azt hitte hogy a menők közé tartozik.
2010. jún. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

*"menőbbek" között vagyunk

Hát most erre mit lehet mondani......

2010. jún. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

A bnőm pontosan ilyen mint te:S:)

Csak azért járt a fiúval mert jól mutattak egymás mellett,mert mindennap együtt vásároltak a plázában ezáltal "menők" voltak,közben meg nem szerették egymást.

Gusztustalan.Bocsi.

2010. jún. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem bakker! Ha azzal a k.öcsöggel voltál menőbb, milyen alapon cseréled le? Milyen érzésekről hadoválsz itt? Hogy fogsz most menőzni? Mi? Mondjad!
2010. jún. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
nem az hogy vele menőbb voltam. hanem atársasági körünk egy és elég jó nem mindenki teheti meg hogy ott legyen.
2010. jún. 22. 14:21
 10/13 anonim ***** válasza:
édeském, mondd csak hány éves vagy?
2010. jún. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!