Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Funktasztikus kérdése:

Légyszi segitenétek?

Figyelt kérdés
egy csaj annyira nyomul hogy az már szörnyü lerajzolja a nevem sziveket küld...nem birja felfogni hogy nem jön be tegnap finyoman közöltem hogy esélytelen ma megmondtam neki nekem másfajta lányok jönnek be azt mondja hogy félre érthetö voltam ...mit tegyek??ha még mondjuk bejönne a csaj elviselném de ö nem tetszik...
2010. jún. 22. 12:38
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
már tegnap megirtam hogy max barátok több nem de ugy látszik ma is felkellet világositani
2010. jún. 22. 12:40
 2/13 anonim ***** válasza:
Fogj egy zacskót és b*zd meg, majd hozzá se szólj többet!
2010. jún. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
most meg sztem letiltott nem is baj... áhh kedves kommentelö ez a csaj sztem még arra se jóXD
2010. jún. 22. 12:42
 4/13 anonim ***** válasza:
Képet kérek látnom kell! :D
2010. jún. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
bunkóság lene ide kirakni esetleg máshol a többi privibe naXD??
2010. jún. 22. 12:53
 6/13 anonim válasza:

nekem is volt 1 hasonló...csak én az elején nem sejtettem h mit akar, én teljes mértékben csak barátként tekintettem rá (nem is igazán teccet, csak 1-2 vonása, de a teste 1általán nem) és 1x elmentünk sétálni a város másik végében kötöttünk ki ahol alig járnak és lekapott és meg nem ellenkeztem és aztán még 4x smároltunk akkor este ebből az 1ik 5percesre sikerült...még mielőtt mondanátok h akkor mért smároltam vele ha nem teccett...azért mert teljesen össze voltam zavarodva h most akkor mi is van(mert ráadásul a csajnak volt pasija)...és kisidő elteltével sikerült rájönnöm h nem szeretnék semmit a csajtól a haverságon kívül...deh ő csak nyomult, próbáltam rá célozgatni, meg kicsit bunkózni is vele, de nem értette meg...aztán 1 buliba mind2-en kicsit be vtunk csípve és a barátnői 1folytába hajtogatták h jöjjek össze vele mer nagyon belém zúgott...de én mondtam h nem akk aztondták h legalább fogdossam...jóh mondom oda megyek hozzá, de nem fogdostam meg semmi nem volt csak táncoltunk egyet és amikor megint le akart kapni én eltoltam és megmendtam neki egyenesen h nem akarok veled járni, csak barátságot, és azóta tök jól megvagyunk, nincs az h mindenáron próbálom kerülni...

szal sztem mond meg neki 1enesen h nem akarsz tőle semmit.

remélem segítettem vele...

2010. jún. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Most mondhatnám, hogy ok csak az a baj, hogy nem hinném, hogy sokat lennék fent de azért küldd el ÍMÉLben... majd megnézem :D
2010. jún. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
ok:D
2010. jún. 22. 12:55
 9/13 anonim ***** válasza:

Írd azt neki, hogy van barátnőd és amúgy se jön be neked Ő..

Tuti békénhagy, ha van csajod..

17/L

2010. jún. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
ma 12:54 meg mondtam hogy max barátok és letilltotXD
2010. jún. 22. 12:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!