Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért a barátnők véleménye a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a barátnők véleménye a fontos?

Figyelt kérdés
összevesztem párommal párhete. azóta csak szexelni járunk össze. kiderült hogy a jófej barátnői uszitják ellenem. mit tehetek? miért az a fontos h mittanácsolnak a barátnők akik mind egyedül élnek 1-2 gyerekkel mert elüldözték a párjukat? csak elbasztak valamit ha egyedül maradtak..
2010. jún. 22. 11:08
 1/9 A kérdező kommentje:
miközben én küzdök hogy szerelmem elhiggye hogy ő a mindenem. hogy beszéljünk addig a barátnők nyugodtam oltják, uszitják ellenem. a legjobb sztorijuk az hogy más csajjal látnak. nemláthatnak mert beszélni se szoktam mással.élvezik hohy másnak is tönkreteszik az életét?
2010. jún. 22. 11:11
 2/9 anonim ***** válasza:
Fujj de utálom az ilyen rühes qrvákat! Én már rég szétcsaptam volna mindet,ha ilyeneket hazudoznak rólam! Ha nem is kézzel,de szavakkal biztosan!
2010. jún. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
se cimüket se telefonszámukat nemtudom sajnos. nemtudom mit tehetnék. és a legroszabb az egészben hogy a szerelmem elég naiv, befolyásolható és a barátnőinek hisz mert őket régebbota ismeri. de én tényleg semmi rosszat még gondolatba se tettem. nemcsaltam meg, nem hazudoztam... semmit. hihetetlen lehet de én rendes vagyok.
2010. jún. 22. 11:19
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát az nem jó :S Akkor kérd meg a barátnődet,hogy ugyan mutasson már be nekik! :) Vagy beszélj vele,hogy ne hallgasson rájuk,és bízzon benned! Mond neki,mondja meg a barátnőinek,hogy legközelebb hozzanak erről valami épkézláb bizonyítékot,amivel alá lehet támasztani ezt a baromságot :)
2010. jún. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

ezek nagyon utálatos kis rübik és elég sok ilyen van.


Én beszélnék a helyedben a barátnőddel, hogy mi a fontosabb neki a barátnői vagy te, mert ha ők a fontosabbak akkor menjen hozzájuk és éljen velük együtt. És, hogy szeret téged vagy nem, vagy pedig a barátnőibe szerelmes....


Amúgy tutira ott van azokban a barátnőkben a féltékenység is, az ilyenek nagyon g*cik is tudnak lenni ha nekik kúva sz@r akkor legyen másnak is. "Meg a minden pasi szemét duma"

2010. jún. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nemlehet találkozni a barátnőkkel mert ők látni se akarnak. és azt mondják neki hogy én manipulálom. és ennyi sajnos elég is. nemtudom miért hallgat két ilyen szerencsétlenre akik mindenkit elüldöztek maguk mellöl. az ilyenek adnak tanácsot... nevetnék ha nem az én életem lenne.
2010. jún. 22. 11:34
 7/9 anonim ***** válasza:

nehéz ügy.

de a barátnőd legyen már elég felnőtt ahhoz, hogy eldönti mit akar..

ha ennyire befolyásolható, hagyd a p.icsába..mert nem érdemel meg

beszélj vele, ha mást nem , te is használd ki

2010. jún. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Helló! HAsonló cipőben járok,és jelenleg ezért,részben mi is ( szünet tartás elején járunk) Mi 10éve vagyunk együtt,és egy kedves régi barátnöje,aki elég kicspongó életet él adja a tanácsokat a páronak,legutobb eszméletlen hülyeségeket talált ki,persze én nem tudtam erről semmit ,csak érzékeltem hogy máshogy viszonyul hozzám.Persze a végén ki bökte hogy mi is van .Nekem mivel tudtam hogy nem vagyok saras ,és tiszta a lelkiismertem,így mondtam oké szembesités most mennyünk és elbeszélgetek a bari nőddel persze högy a párom is jelen van.De eből a végén nem lett semmi mert átgondolta a párom ezeket a dolgokat amiket az évek alatt kapott infokat a bari nőjétől,és rá jött ,hogy alaptalanok,és csak féltékeny rá,hogy neki egy müködő kapcsolata van,ami neki nem adatott meg és ezt szét kell robantania,és utána mehetnek közösen pasizni. GUSZTUSTALAN, NŐK VANNAK,de ha nem adtál okot neki ezekre az állításokra akkor ö is befogja látni hogy mi is van valojában.ÜDV a klubban.
2010. jún. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
neked legalább hisz a párod. engem megse hallgat mert a bnő azt mondta h.... és akkor az megváltoztathatatlan. ha a bnő azt mondja hogy a falevél piros akkor nem elég bizonyiték hogy mutatom csajomnak hogy nézd zöld... kiborít. azon gondolkodtam hogy fizetek pár sittes kancigánynak hogy kapják el este. de csaknem teszek ilyet egy 2gyerekessel...
2010. jún. 25. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!