Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt mondja, azért nem akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondja, azért nem akar kapcsolatot, mert a nyáron bulizni szeretne. Van ennek értelme? 22F

Figyelt kérdés

Tök szar ez így, mert nagyon jól megvagyunk, randizgatunk, megvan a kontakt, csak ő másik megyében lakik, mivel itt fősulis. És kb. másfél hete van még itt hátra, majd hazaköltözik. A minap azt mondta, hogy a távolság és a nyár miatt nem akar belevágni. Meg ez a 2 hónap nyár ne mhosszú idő, és ő ősszel akarná folytatni....biztosított arról is hogy nem lesz pasija....


Én ezt nem tudom megérteni. Cirka 70km....és miért ne bulizhatna mellettem? Csak ne csaljon meg....


Ennek semmi értelme....


2010. jún. 22. 10:11
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Nem hinném hogy ő ilyen. Csak nem értem ezt az egészet. Ennyire más úgy a barátnőkkel végigbulizni egy nyarat, mintha lenne barátja?
2010. jún. 22. 12:45
 12/14 anonim ***** válasza:
más fa*ra vágyik, vagy csak ki akarja élni magát megismerni h milyen lehet más sztem:D
2010. jún. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

tedd te is ezt és lehet h a végén még fordított állapot fog felálni:D

gondolkoztál már azon h lehet h tőle sokkkal közelebb sokkal jobb párt találhatsz full józanul!

2010. jún. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
minden 3. sráccal megakarja b*szatni magát és nem csak veled.
2010. jún. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!