Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt mondja, azért nem akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondja, azért nem akar kapcsolatot, mert a nyáron bulizni szeretne. Van ennek értelme? 22F

Figyelt kérdés

Tök szar ez így, mert nagyon jól megvagyunk, randizgatunk, megvan a kontakt, csak ő másik megyében lakik, mivel itt fősulis. És kb. másfél hete van még itt hátra, majd hazaköltözik. A minap azt mondta, hogy a távolság és a nyár miatt nem akar belevágni. Meg ez a 2 hónap nyár ne mhosszú idő, és ő ősszel akarná folytatni....biztosított arról is hogy nem lesz pasija....


Én ezt nem tudom megérteni. Cirka 70km....és miért ne bulizhatna mellettem? Csak ne csaljon meg....


Ennek semmi értelme....


2010. jún. 22. 10:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Azért az a 70km sok, 1-2óra busszal, meg hát pénz ésnem mind1 h ki megy a másikhoz állandóan. Amúgy meg lehet h azért nem akar még semmit mert még nem érzi azt a tűzet ami miatt neki megérné, ne erőltesd mer csak megutálhat ez miatt. Meg ha biztositott arról h nem lesz pasija akkor ő szerinte lehet még ebből.
2010. jún. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ez ne bántson meg, de valószínűleg nincsen annyira oda érted ez a lány. Velem még érettségi után volt hasonló a helyzet, hogy találkozgattam egy fiúval, akivel esetleg, talán, még találkoztam volna többet is, mert miért ne, de annyira azért nem fogott meg őszintén...és ahogy felszabadultam a tanulnivalók alól és jött a nyár, én is csak bulizni akartam mindenféle kötöttségek és pasik nélkül. Van ilyen érzés. De valószínűleg, ha annyira magával ragadott volna a fiú, és annyira nagyon tetszett volna, hogy komoly kapcsolatot akarjak, egy percig nem gondolkoztam volna azon, hogy vele legyek-e nyáron.
2010. jún. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
A bulizni kötöttséges és pasik nélkül mit jelent a csajoknál? Flörtölni más srácokkal, ágyba bújni meg hasonlók? Erre már készítsem is fel magam?
2010. jún. 22. 10:19
 4/14 anonim ***** válasza:
4 évet jártunk, és 6 kmre lakunk. És ugyanez a dolog? Ennek jobban van értelme?
2010. jún. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Sőt még együtt is bulizhatnátok. Én is távkapcsiban élek és bulizunk külön is néha de együtt is gyakran. És akkor mi lesz 2 hónapig szinglik lesztek? Ennek tényleg nem sok értelme van...
2010. jún. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Valszeg több f...t szeretne a nyáron fogni mint kilincset.
2010. jún. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
a kötöttségek és pasik nélkül-nek pont az a lényege, hogy a fiúk nélkül:)tehát én sem ágybabújásra gondoltam, egyszerűen csak barátnőkkel jókat mulatni, ennyi. de gondolom a leányzó egy ártatlan flörtöt sem fog visszautasítani, ha épp jól érzi magát. ha komoly kapcsolatot szeretnél, szerintem akkor ne rá várj...bár nem tudom mennyire fontos neked:)
2010. jún. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 tetro ***** válasza:
Jajj, ne legyél már ilyen gyerek. Téged nem akar, csak azt nehezebb kimondani. Keress mást.
2010. jún. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nem kellesz neki eléggé...

különben minek kéne őszig várnod??

nem akarja lekötni magát, mert ha ágyba bujik másokkal az már megcsalásés korrekt akar lenni

25 L

2010. jún. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szóval egy nőnek az a bulizás és az élet ha ágybabújhat minden buli után valakivel????? Persze alaptalan hogy kurv*k...jogos!
2010. jún. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!