Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nem költözök szakít. Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem költözök szakít. Mi legyen?

Figyelt kérdés
azt mondja az a kapcsolat ha összeköltözünk. és érzem h azóta mióta modntam h nem mert csak 18 vok nem akar nem keres azóta. Mit csináljak?
2010. jún. 21. 23:30
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

hát ez vagy kamu kérdés, vagy pedig ne haragudj hogy ezt mondom, de iszonyú buta vagy. biztos létezik első látásra szerelem meg minden. de ez... ennyire egszerűen NEM LEHETSZ VAK és BUTA!

befejeztem. lemondtam az emberiségről...

2010. jún. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

Persze, anyukája arra nevelte, tiszta sor. Ha neked ez elég, akkor minden ok. Persze az anyukák elfogultak a gyerekeikkel szemben, de ez most nem lényeg.


Beszélj a saját anyukáddal, mert ismer, és szeret téged, hogy Ő mit gondol. Őszintél mondj el neki mindent. Akkor is, ha szerinted mérges lesz, és te ezt nem akarod. Ha másért nem, hát azért, mert megszült, 18 évig nevelt, és megérdemli tudni, miért akar elköltözni a lánya.


Kérlek kérd ki a véleményét.

2010. jún. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
úgyis azt mondaná h ne költözzek, ez egyértelmű
2010. jún. 23. 20:55
 24/31 anonim ***** válasza:
figyelj eddig mindenki azt mondta h ne költözz, de látom nem érted...szerintem te már eldöntötted hogy költözöl, pedig nagyon veszélyes lenne, de hát max majd megtanulod a saját károdon, hogy ilyet ne többet. anyudat sajnálom hogy nem bízol benne annyira hogy elmond neki ezeket a dolgokat.
2010. jún. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Csajommal 3 éve járunk és csak nem akar összeköltözni pedig én 28 vagyok ő 24 (igaz elöttem volt egy 4 éves kapcsolata és vissza kellett mennie az anyjáékhoz :( )
2010. jún. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

Hallottad már azt a mondást, hogy "Minden nővel azt fogják tenni, amiire való." Ha úgy érzed hogy te egy olyan nő vagy akit atenyerükön hordoznak a férfiak, akkor úgy is fognak kezelni... Viszont ha arra vagy jó (saját magad szerint!), hogy 1 hét ismeretség után kiszolgáltatott helyzetbe lépj saját akaratodból, némi fenyegetőzés hatására, akkor gratulálok, ennyit érdemelsz.

Ha már most tud zsarolni, mi lesz fél év múlva? Stockholm-szindróma?


Legyen már eszed.

2010. jún. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim válasza:
OMG else merem hinni, hogy ilyenek vannak :O 1 hét alapján fontolgatod, hogy hozzá költözz??? H szerethetsz bele olyanba aki zsarol érzelmileg és ha arról tud hazudni h irkál amire pedig egyértelmű a bizonyíték akkor simán meg is csal hidd el! A megverésről még annyit, hogy az anyja nem annak nevelte?! nane, bezzeg a sorozatgyilkosokat már az ovodában fegyverelsütésre oktatják...
2010. jún. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

Nyilván azt fogja mondani, hogy ne költözzél, igen. És miért fogja azt mondani? Mert úgy gondolja, hogy nem jó ötlet, meg fogod bánni, és butaságot csinálsz. Lehet, hogy mindenkinek, aki válaszolt, és az anyádnak is azonos a véleménye a témában, és mi mind tévedünk? Persze, lehet.


De ha ennyire nem érdekel, hogy mit mondunk, akkor miért tetted fel a kérdést. Tényleg az jön le a szavaidból, hogy már döntöttél (anyádnak azt mondtad, hogy oda AKARSZ költözni), akkor meg minek írsz ide? Hogy megerősítsünk a hülyeségedben? Akkor nesze: költözz oda, és reménykedj, hogy a csávó nem is annyira antiszociális, mint amilyennek leírtad, és légy boldog. Én ennyit tudok tenni érted, ha nem akarod megérteni, hogy mit és miért írunk, és hogy mit tanácsolunk mindannyian (ez itt nagyon ritka), és miért, akkor ne értsed meg.

Remélem, hogy nem lesz a hibád végzetes, és boldog életed lesz.

2010. jún. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

ezzel a pasival én is jártam pár éve szerintemD::D:D:D:D:D

ő is ilyen fenyegetőzős volt, nem az összeköltözéssel, hanem a szexszel... és neki is voltak gyanús csaj ügyei. nagyon gyorsan szakíts, ilyen emberrel ne kösd össze az életed!!!

2010. jún. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
bocs hogy eztmondom de ez egy idióta. egy hete jártok, össze akar költözni veled, és fenyeget. még ha nehéz is, halgass az eszedre.. jobban teszed. meg fogod bánni ha vele maradsz :S kitudja mikre képes még egy ilyen ember..
2010. jún. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!