Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nem költözök szakít. Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem költözök szakít. Mi legyen?

Figyelt kérdés
azt mondja az a kapcsolat ha összeköltözünk. és érzem h azóta mióta modntam h nem mert csak 18 vok nem akar nem keres azóta. Mit csináljak?
2010. jún. 21. 23:30
1 2 3 4
 11/31 anonim válasza:
100%

én hiszek szerelemben... de kérdeztél...a válasz egyértelmű volt... és ezt te is tudod...csak mivel nagyón bejön...

szerintem szakítani nem csak lehetőség a helyzetedben...nem egy leányálom...de van hogy meg kell tenni azt is ami fáj, vagy ...hát érted...

és hazudik ,zsarol...nem neked való

sajnálom, és sok szerencsét =)

2010. jún. 22. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:

Figyelj. Nekem az a gyanúm,hogy ez azért akar mindenáron összeköltözést, hogy legyen,aki mos-főz-takarít rá. Ezt akarod? Ha nem ez az ok, akkor meg az, hogy nem szeret egyedül - de az se épp arra utal, hogy SZEMÉLY SZERINT rád vágyik. Egy kapcsolat nem úgy szokott kinézni (korkülönbség esetén sem!) jó esetben, hogy az egyik megmondja a másiknak, hogy mi "a kapcsolat" és a másiknak muszáj alkalmazkodni -hanem egyezteti a két fél a vágyait,az igényeit,és összecsiszolódnak.

Ennek MINDEGY, kivel költözik össze, csak legyen valaki -ez ebből is egyértelműen látszik, hogy várni nem akar rád, amíg te is akarod. Vedd már észre, milyen bunkó! És még másoknak írogat! A szerelmes ember hajlamos az önáltatásra - te feleannyit nem jelentesz ennek a fickónak, mint ő(azaz a róla alkotott álomkép!) neked! Ébresztő!

29/N

2010. jún. 22. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:

Sosem értettem, hogy aki letagadja a letagadhatatlant, aki érzelmileg zsarol, stb... az miért lesz a lányok bálványa.


Kislányom: ha bejön a szenvedés és készen állsz egy jó nagy adag szívatásra, akkor szedelőzködj és irány a srác lakása. Ha ez nem jönne be hosszú távon, akkor meg hajtsd el a fenébe.


29/F

2010. jún. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:

Figyelj. Ez tipikusan az a helyzet, amikor az eszedet kell használnod, és nem a szived után menned. A leírtak alapján az embered egy PSZICHOPATA. Valószínűsítem, sőt, biztos vagyok benne, hogy BÁNTANI FOG. Fizikailag. Terrorizál már most, zsarol. Ha beköltözöl, és nem tetszk neki amit mondasz, akkor meg fog ütni. Bezár.


Remélem el is olvasod, amit írok, és végiggondolod, hogy 2 év múlva a balesetiseket akarod névről ismerni, akik hetente fogják összedrótozni az arcod, vagy olyan embereket, akiket ez idő alatt megismerhetsz, és összebarátkozhatsz.


Komolyam mondom, bármennyire is vonzó a rózssaszín felhőn keresztül ez az ember, GONDOLD VÉGIG, hogy mennyi szenvedést kell majd eltűrnöd miatta.


Ha nekünk nem hizsel, kérdezd meg a szüleidet, nagyszüleidet, akárkit, aki szeret, felnevelt, és beszéld meg velük is a dolgot.


Mindenképpen szeretném, ha válaszolnál, akárhogyan is döntesz a végén.

2010. jún. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
nem. verni biztos nem verne, az anyja is mondta h arra nevelte h nőket nem ver
2010. jún. 23. 20:34
 16/31 anonim ***** válasza:

Még most vessél véget ennek a kapcsolatnak!

Azt akarja, hogy legyen kéznél valaki neki, ha pl szexelni akar, vagy csak azt akarja, hogy főzzél, mossál rá...

szarik rád, nem vesztegeti az idejét, látod?már másik csajnál dobta be magát..

légyszi ne maradj vele..a te érdekedben!!

26/l

2010. jún. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
Anyukád mit mond?mit csináljál?
2010. jún. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:
azt nem mondtam el neki h ezt mondta, csakhogy össze akarok vele költözni. Arra kissé ideges lett.
2010. jún. 23. 20:42
 19/31 anonim ***** válasza:

túl rövid ideje ismered ahhoz, hogy hozzá költözzél

az egyik barátnőm egyből odaköltözött a pasihoz,igaz, hogy 22 évesen, de most 4 év után szakítani akar, mert megismerte a pasit és már nem szereti..

azt mondta, hoyg jobb lett volna, ha néhány évet csak ugy ismerkednek, udvaroltat magának...

de igy hamar vége lett a varázsnak

2010. jún. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
szerintem nyugodtan elmondhatnád anyukádnak, hogy egyből rácuppant a msnen egy másik csajra, biztosan nem dijazná, hogy egy ilyen hűséges a pasas, már most az elején..
2010. jún. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!