Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy kéne felvezetni? (lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kéne felvezetni? (lent)

Figyelt kérdés
Az van, hogy lassan már 3 éve együtt vagyunk a barátommal, és már nagyon le szeretnék vele feküdni. Csak az a baj, hogy egyszerűen nem jön rá. Próbáltam már célozgatni a dologra...de azt hiszi, hogy nem gondolom komolyan, mintha még kisiskolások lennénk. Hogyan tudnám világosan az értésére adni, hogy igenis le akarok feküdni vele?!
2010. jún. 21. 22:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
52%
Istenem... elég nagy gyökér a barátod de azért te is elég balfäsz vagy ha még ERRE sem bírod rávezetni
2010. jún. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
a pasid impotens, vagy büdös vagy, azért nem akar semmit
2010. jún. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
41%

nyomd az arcát a melleid közé, és mondd, hogy


"nyald a cicimet te vadállat"

2010. jún. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Kérjed meg, hogy aludjatok nála/nálatok. Este mellé fekszel le. Simogatni kezded, aztán lenyúlsz.

Rá fog jönni.


22F

2010. jún. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Sexylady ***** válasza:
Petting volt már? Egyébként hány évesek vagytok?
2010. jún. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Jaj, a férfiak olyan mulyák tudnak lenni! :D

Együtt érzek Veled!

A férfiak az esetek nagy többségében nem értenek a célozgatásokból. Nyíltan kell velük beszélni, sajnos. Mondd meg neki, hogy nem bírod tovább és szánjon meg végre! :)

Szerintem utazzatok el valahova egy hétvégére, ahol kettesben tudtok lenni. Este bújjatok össze az ágyban és kezdd el simogatni és mindenfélét sugdosni a fülébe (amit az előző ajánlott, az pont jó lesz :D). A többi meg majd jön magától...

2010. jún. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Én 21 vagyok, ő 20. Köszi mindenkinek, főleg utolsónak :)
2010. jún. 21. 22:50
 8/13 anonim ***** válasza:
68%
Mi a f*sz????????????? 21 éves, 3 éve jártok és semmi szex????????????????????????? ATYAÉG ilyen létezik??....nem tudom ez respectes vagy szánalmas??????????????
2010. jún. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Szerintem is elég gáz, és már tényleg nagyon elegem van...ki hallott már olyat h pont a pasi ne akarná...ilyen peches is csak én lehetek :'(
2010. jún. 21. 22:53
 10/13 anonim ***** válasza:
49%

Hát én 2 hónap után (ebből 1et külföldön töltöttem) azt mondtam a csajomnak, hogy vége, mert még csak smárolni sem akart velem... :( -alig tudtam rávenni...

17/F

2010. jún. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!