Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire zavarna titeket egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire zavarna titeket egy kapcsolatban kb 40-50km-es táv?

Figyelt kérdés
2010. jún. 21. 20:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Semennyire. Van busz, vonat, illetve kocsi. Egyszer az egyik jön, máskor meg a másik. Nem értem, mi ebben a nagy show.
2010. jún. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez függ attól, hogy megéri-e a másikba belefektetni az energiát. Megtérül-e. Én távkapcalatba élek. 100KM. Nem csinálnám ha nem lenne jövője a dolognak. ÜDV23F
2010. jún. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem. 50km-re el is köpök ha kell:D
2010. jún. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

az semennyire.. mivel van egy nagyváros, ahová én 35 km-ről megyek be.. a pasim akár 40 km-re is lakhat, de ugyanabba a városba járunk suliba..akkor hol itt a baj ? pedig az már több, mint 75 km.

szerintem teljesen megoldható.

2010. jún. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

40-50km? Szerintem abszolút nem zavaró ha szeretitek egymást és mint leírták van jövője a kapcsolatnak én barátnőmhöz 40 km-ről járok van hogy egy héten háromszor négyszer de előfordul ha időm engedi minden nap, Szeretem. Ez is le lett írva van busz,kocsi,vonat.(esetemben motor :)) stb mindenre van megoldás :) és én személy szerint szeretem a távkapcsolatokat mivel így adok teret a másiknak "nem növök a nyakára" pl: mint egy "helyi" kapcsolatnál :) szóval a lényeg engem semennyire nem zavar

19/F

2010. jún. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mi 250 km-re vagyunk egymástól, és már két és fél éve együtt vagyunk. Szóval az 50km-nek kifejezetten örülni tudnék.


18/L

2010. jún. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Engem nagyon zavarna, nem tudnék a kedvesemmel gyakran találkozni .
2010. jún. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy 800 km-es távkapcsom is, na azt nem kívánom senkinek. 50 km még semmi, bár én már abba sem mennék bele. :D
2010. jún. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az én barátom is 40-50 km távolságra lakik tőlem, majdnem minden nap találkozunk. Én Budapesten lakok, könnyű feljárnia hozzám, amúgy is a fővárosba jár ő is iskolába, van bérlete, könnyű megoldani. Az állomástól 20 percnyire lakok villamossal, majdnem előttem van a megálló, ha jön fel mindig kimegyek elé és este mikor megy haza akkor is kikísérem az állomásig. Egyáltalán nem akadály nálunk :)

17L

2010. jún. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!