Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Zavarna ez az élettársatokkal...

Zavarna ez az élettársatokkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Végülis mindegy, férj, barát élettárs...

Az előző kapcsolatából kapott lánc, és medál.

Megjegyzem, nem rólam van szó.Csak érdekelne ki hogy áll ehhez hozzá.

Végül is lehet szó más tárgyról is.


2010. aug. 8. 11:50
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
engem nem zavarna, kivéve,ha az ex neve vagy ilyesmi lenne rajta. De ha csak sima lánc,akkor had hordja, nekem is van nyakláncom amit az exemtől kaptam,sima ezüst nyaklánc, hordom,mert tetszik (sőt még az azelőttitől is van nyakláncom,azt is hordom) - de nem azért,mert rájuk emlékeztet,vagy ilyesmi,csak mert szép ékszer.
2010. aug. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


A páromnak van 1-2 dolga, amit az exbarátnőjétől kapott.

Olyan nem zavar, ami a mindennapi élet része (pl. kulcstartó, díszes öngyújtó,bármi). Az jobban zavarna, hogy pl. karkötő vagy nyaklánc, mert az rajta van, hordja. Nem tudom jobban leírni.

2010. aug. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem zavarna. Én sem dobom ki a múltamat a kukába, mert annak nincs köze a jelenhez ha mással vagyok.
2010. aug. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%
Csajomon az előző barátjától kapott tetkó van és k****ra zavar de mit lehet tenni? Semmi :(
2010. aug. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%

Ha nem akarnám felvenni a cipőket, amiket vett nekem, mezitláb kéne járnom, de egész kollekcióm van, nyaklánc, ruha, ékszerdoboz stb.

Engem sem zavarna. Most azért, mert tőle kapta? Akkor ennyi erővel vegyen új ágyat/kádat/budit stb, mert belefeküdt/ült az előző, meg hát a nemiszervek is ugye..

2010. aug. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
nem zavarna...
2010. aug. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

zavarna

de toleráns párom van...exétől kapott aranynyaklánc+karlánc+közös gyűrűből csináltatott az anyjának egy nyakláncot:D

én is örültem neki,anyós is:D

2010. aug. 9. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!