Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom holnap utazik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom holnap utazik a Balcsira. Nem tudom mit csináljak?!

Figyelt kérdés
18 évesek vagyunk,két éve vagyunk együtt. Holnap utazik 10 fiú társaságában a Balcsira,4 napra. És hát ugye tudjuk miről szól nyáron a Balcsi.. Ő az egyedüli a fiúk közül,akinek hosszú kapcsolata van,sőt szerintem az egyetlen,aki kapcsolatban van.Próbálom nyugtatgatni magamat,hogy ha már ennyi ideje velem van,és még nem csalt meg,akkor most sem fog,de egyik pillanatról a másikra teljesen kiborulok. Tudom,hogy 18 évesen neki ez a dolga,hogy a barátaival is legyen,de félek,nagyon. Volt már valaki hasonló helyzetben? Szerintetek mennyi az esély arra,hogy túléli ezt egy ilyen "tiniszerelem"?
2010. jún. 21. 14:02
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
ja az lemaradt h 18/L :D de amúgy az alkoholra ne fogd, hogy mi lesz ha iszik..akkor is tud gondolkozni az ember h mi helyes és mi nem:)
2010. jún. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Indulj ki abból hogy 18év alatt 10 egy kapcsolatot tudtak összekaparni, akkor ne félj 4 naptól.:) Egyébként meg 3 napja szakad az eső úgyhogy valószínűleg nem mennek sehova bulizni.
2010. jún. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Én felhívtam néhányszor, mikor elment otthonról, hogy minden rendben van e. Persze, nem úgy, hogy mintha ráakaszkodnék, csak érdeklődtem.
2010. jún. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Ha meg akarja tenni, megteszi úgy is ha ideges vagy, ha nem. Ha pedig megteszi a barátok és az alkohol hatására, akkor jobb, hogy most tette meg, és nem később amikor még komolyabb a dolog.
2010. jún. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Ne fesk az ördögöt a falra. Miért szólna pont és csakis erről a Balaton? Ha érett jellem, akkor nem fog megcsalni. 24f
2010. jún. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Te is lépjél félre, mert hogy ő azt is fog az hétszentség.
2010. jún. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Felhívni úgyis mindennap felfogjátok egymást gondolom, tehát annak a kommentnek nem látom az értelmét:D úgyis megkérdezik h milyen volt a napjuk stb(ez a kommentelőhöz szól)


Figyelj, ne aggódj!:)2 év alatt biztos megcsalhatott volna már, ha akart volna, és gondolom tudod, hogy szeret-e:) ne félj!

2010. jún. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Mindenki, aki igazán szerelmes, átesik ezen, a többiek nem tudhatják, milyen érzés is ez :) Ne félj, mert az csak megmérgez, inkább döntsd el, milyen kép alakult ki benned a barátodról: csalfa, nyughatatlan vagy pedig megbízható? Ha megvan benne a hajlam, bármikor félreléphet, nem feltétlenül a Balatonon fog múlni, de az igaz, hogy ez egy nagy próbatétel lesz.
2010. jún. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Hát remélem nem lesz baj. Igazából az előző barátom megcsalt,azóta pedig nagyon nehezen bízok meg az emberekben. De ezt a barátomnak nem mutatom ki,nem hisztizek neki,mondtam neki érezze jól magát.
2010. jún. 21. 15:12
 20/24 anonim ***** válasza:
Bölcsen döntöttél ;) Nem lehet minden férfi természeténél fogva gerinctelen csapodár.
2010. jún. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!