Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom holnap utazik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom holnap utazik a Balcsira. Nem tudom mit csináljak?!

Figyelt kérdés
18 évesek vagyunk,két éve vagyunk együtt. Holnap utazik 10 fiú társaságában a Balcsira,4 napra. És hát ugye tudjuk miről szól nyáron a Balcsi.. Ő az egyedüli a fiúk közül,akinek hosszú kapcsolata van,sőt szerintem az egyetlen,aki kapcsolatban van.Próbálom nyugtatgatni magamat,hogy ha már ennyi ideje velem van,és még nem csalt meg,akkor most sem fog,de egyik pillanatról a másikra teljesen kiborulok. Tudom,hogy 18 évesen neki ez a dolga,hogy a barátaival is legyen,de félek,nagyon. Volt már valaki hasonló helyzetben? Szerintetek mennyi az esély arra,hogy túléli ezt egy ilyen "tiniszerelem"?
2010. jún. 21. 14:02
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
66%
Úgyse tudod meg. Ne agódj!
2010. jún. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
50%
Ne aggódj, nem fogja minden fiú seggbe rakni, csak a társaság fele.
2010. jún. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Ha én lemennék a Balatonra 10 fiúval, nem csalnám meg a barátnőm, mert szeretem, és ő se tenném meg. Te ismered őt, hogy milyen.
2010. jún. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem ajánlom, hogy bármikor is távkapcsolatban élj, az mőár biztos, hogy nem neked való. Ne aggódj, csak 4 nap, és nem hiszem, hogy megcsalna.
2010. jún. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

És hol a bizalom? :D

Lényeg, hogy ne mutasd ki neki, hogy mennyire féltékeny vagy, addig járj el a barátaiddal szórakozni koncertekre, stb.

Amikor hazajön se támadd le. Ha meg megcsal, akkor nem a Balaton miatt fogja megtenni

18/L

2010. jún. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj! Egész héten SZAR idő lesz. ilyenkor nemhogy megcsalni nem lenne kedvem, felkellni az ágyból is alig.:D
2010. jún. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Szija,teljesen megértelek bár én még nem voltam ilyen helyzetben hogy elmegy nélkülem több napra,de 4nap nem a világ. És ezt igazából Te magad tudod a legjobban ő milyen,milyen a kapcsolatotok,mennyire szeret,mit tenne és mit nem meg érted ilyesmi. ird össze miért csalhatna meg?! és miért nem. pl itt gondolok olyanra hogy milyen részegen ill meg kapja-e azt amit szeretne tőled. őőő büntadata lenne ilyesmit. kockáztatná-e a kapcsolatot egy kaland miatt. :) 17/l
2010. jún. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Ha a bizalom megvan, akkor nem kell aggódni! Az én barátom is lement Balcsira nélkülem jól érezte magát és nem csalt meg.
2010. jún. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Megbízom benne,tudom hogy nem olyan tipus,csak mi van ha alkohol,vagy a barátok hatására olyat tesz...
2010. jún. 21. 14:08
 10/24 anonim ***** válasza:

Ha ennyire nem bízol benne, az baj...persze kicsit félhetsz, de nem ennyire!De pl téged miért nem visz?Attól mert a többi fiú nem visz lányt, vihetne téged.De sztem ne aggódj, ha szeret nem csal meg és ezt csak te érezheted..

Az én pasim pl egyetemi bulikon van sokszor, én meg középsulis vagyok még, de mégsem féltékenykedtem, mégha lány csoporttársaival is ott voltak, mert tudom, hogy engem szeret és nem csalna meg:)

2010. jún. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!