Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy nem tudok szerelmes lenni?

Figyelt kérdés
Néha udvarolnak fiúk, de visszautasítom õket, azt érzem nem tudnék szerelmes lenni. Vagy azt, hogy õ nem a tokéletes, ha várok egy kicsit, találkozok egy másik férfival, akivel majd jobban érzem magam. Ezért folyton egyedul vagyok. Más lányok olyan lazán veszik, minden héten másba szerelmesek.. de ha korulnézek a kornyezetemben, talán egy vagy két fiú van százból, akivel el tudnám képzelni hogy egyutt legyek, másokkal kifejezetten rosszul érzem magam, és menekulési kényszerem van, kipróbáltam. Hogy lehetnék lazább ezen a téren? Vagy hogy lehetne alább adni az elvárásaimat? Magammalszemben is ilyen magasan van a léc. 22/L
2010. jún. 21. 02:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ne keresd minden fiúban a potenciális férjjelöltet. :) A másik, hogy a szerelmet nem kell előre látni, nem is lehet. MEgismerkedsz valakivel aki szimpatikus, ha belészeretsz akkor belé szeretsz, ha nem akkor nem, ezt nem igazán tudod befolyásolni. Amúgy ez a menekülési kényszer is azért van, mert mindenkiben a szerelmet akarod látni, viszont nincs ott. :)

19/F

2010. jún. 21. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az, hogy még nem voltál szerelmes nem jelenti azt, hogy képtelen vagy rá. Egyszerűen még nem találkoztál neked való palival. Más lányok sem szerelmesek minden héten másba, csak nem tudják mit jelent a szó... Ne erőltesd szerintem. Nyugodj meg, fordítsd egy kicsit másra a figyelmed! Úgyis találkozol majd valakivel, ha nem tölti ki a párkeresés a mindennapjaidat.
2010. jún. 21. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!