Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ugy érzem, szeretem. De nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugy érzem, szeretem. De nem vagyok benne biztos, hogy ő is igy érez. Mit tegyek? 17/L

Figyelt kérdés

a barátommal lassan 2 honapja vagyunk együtt,még nem mondjuk egymasnak,hogy szeretjük egymast vagy iesmi..de én azt hiszem szeretem,és annyira jo lenne,ha tudnam hogy ő is..viszont nem merem neki elmondani mit érzek,félek a csalodastol,vagy hogy őő nem érzi igy..te mit tennétek?


én 17/L,ő 18/F


előre is köszi!:)


2010. jún. 20. 23:31
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem mind controllozdd
2010. jún. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

2 hónap után még nem mondtátok ki a büvös szót? akkor valószinüleg nem is érzitek annyira. egyébként nem kell félni a csalódástól, ami nem öl meg megerősít! hamarabb lépsz túl rajta.


Inkább túl korán, mint TÚL későn.


drb23F

2010. jún. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hat most el vagyok keseredve..:S..viszont nem akarok rákérdezni
2010. jún. 20. 23:40
 4/4 anonim ***** válasza:

Az is egy megoldás ha nem kérdezel rá. Még kihuzol 2 hónapot vagy 3-at. Aztán jön a pofára esés, hogy basszus elvesztegettem egy pár hónapot. Mindenképpen kérdezz rá. Valószinüleg ha ő se tudja, kicsit kozmetikázni fogja.


Nem mondom, hogy nem lehet megprobálni, de ez olyan mint házépítésnél az alapozás. Ha az nem megfelelő, később tutti összeomlik.


drb23F

2010. jún. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!