Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan heverjem ki, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan heverjem ki, hogy a fiú akit szeretek foglalt?

Figyelt kérdés
2010. jún. 20. 23:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Mint 1 nagylány!
2010. jún. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
ugy minta telefonnal, TÁRCSÁZZ MÁST!
2010. jún. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
egy kényelmes ágyon
2010. jún. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Gyere,itt nálam heverd ki.
2010. jún. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Valószínű, nem ő a neked rendelt társ. ő már megtalálta a társát. Legyél sokat a barátaiddal..stb
2010. jún. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát igen minden pasi olyan mint a WC vagy foglalt vagy le van sz@rva...:)
2010. jún. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én meg olyan 1 évvel ezelot szerelmes voltam egy srácba.Vártam 1-2 honapig mig meg mertem mondani neki az erzéseimet de akor mondta hogy neki már van barátnoje s ot nem akarta othagyni...Aztan gyorsan hazamentem sirtam egy ket percet aztan jott a nyári szunet.Aztán amikor megint elkezdodott az iskola akor mar arra jottem rá hogy már semmit nem erzek iranta szerelmileg csak nagyon nagyon utáltam.Most meg hogy ha beszelgetunk akkor meg mindig bennem van az az érzés hogy utállom de már nem olyan erosen.Szoóval most hogy jon a nyár legyel sokat a barátaiddal,szórakozz ha van kutyád vagy valamilyen háziállatod akor en azokal foglalkoztam de soha ne azon gondolkodj hogy miért nem hagyta ott azt a másik csajt es miert nem teged valasztott.Csak saját magadnak okoznál nagyobb fájdalmat ha csak rola álmodozol meg mindig... Tudom hogy nehéz hiszen én is átéltem de erosnek kell lened!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2010. jún. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!