Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasiknál ritka hogy naplót írnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasiknál ritka hogy naplót írnak?

Figyelt kérdés
Csak mert én rengeteget írtam régebben pasi létemre és nagyon jó dolognak tartom. Most van több száz oldalnyi olvasmányom akár tíz évvel régebbről és érdekes látni hogy mennyire más az életem azóta...
2010. jún. 20. 22:18
 1/8 anonim ***** válasza:

érdekes lehet :D

tartsd meg őket sokáig. majd, ha öreg leszel és nyugdíjas odaadhatod az unokáknak, hogy olvasgassákcsak nyugottan :D érdekelni fogja őket :D

2010. jún. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kétlem, hogy ez nemfüggő volna. Nem sokan vezetnek naplót szerintem. (Vagyis én biztos nem.)
2010. jún. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
manapság blog-nak hívjuk és rengetegen csinálják. nagyrészt "de minek?" kérdéssel elintézhető :)
2010. jún. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én írok naplót füzetbe, és de gáz lesz ha majd tönkre megy az informatika és mindenkinek elszáll mindene :D
2010. jún. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Valaki elmagyarázza mi egy napló értelme? Én sosem értettem. Nem tartom magam egy agyilag 0-nak, és szeretek olvasni is, de akkor sem értem, hogy egy naplónak mi értelme.
2010. jún. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Ez h jön a szerelem-szex témához?-.-"
2010. jún. 21. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
arra jó hogy tudod majd mit éreztél 16 évesen.. és látod hogy mennyit fejlődtél azóta
2010. jún. 21. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
KI a fene kíváncsi rá, hogy menyit fejlődtem azóta.
2010. jún. 21. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!